Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę taksówek. Zamawiam taryfę na lotnisko, dlaczego taryfę? Bo nie mogę zamówić ubera na moje zadupie.
Uj z tym, przyjeżdża spoko młody gość tylko 12 letnia skoda, mysle będzie dobrze.

Ale nie, zacznijmy ta podróż życia, na dzień dobry taksówkarz mnie informuje ze on wie ze zamawiałem taksę z terminalem, ale jego to się popsuł wiec chyba nic z tego.
Dwa, droga na lotnisko (najszybsza i najpewniejsza) jest przez autostradę i słownie jedna bramkę (1.10 zł), to młody Janusz, padawan Nosacza stwierdził ze za żadne skarby nie pojedziemy autostrada. Bo to nadkladanie drogi (6km), bramki, reptilianie. On zna swoje skróty, miniemy frajerów i szybko będziemy...

No i stoimy w korku już z 15 minut...



#taxihiv #taxi #tylkouber
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krowa_i_kurczak: za trasę 20km (po Google, załóżmy że są objazdy) złotowa skasowała mnie ponad 200 PLN. Tylko dlatego, że byłem lekko n------y, poczuł się pewnie i mnie oszukał.

Nigdy nie zamówię taksówki jeżeli będę miał opcje zamówienia ubera
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: zgłosiłem i mi zwrócili za kurs (tu delikatny ukłon w ich stronę). Niby nowy kierowca, nie ogarnął czegoś blablabla, ale niesmak pozostał.
Dzięki temu że znam miasto i nie dam robić siebie w wala kasę odzyskałem, ale jestem pewien że osób wydymanych przez cierpow jest mnóstwo. Są normalni taksówkarze i są mendy żerujące na przyjezdnych, obcokrajowcach czy napitych ludziach.
Zamiast się do tego przyznać zaciekle bronisz swoją profesje. Trochę
  • Odpowiedz
@krzych0: 12 letnia Skoda? To ruszyło z miejsca? Co ten Janusz ma w głowie żeby wozić ludzi takim gratem. Powinien mieć nową skode w leasingu albo w ogóle nowe Audi a6.
Aha ale tak w ogóle to ja jako klient chce jak najtańszy kurs.
  • Odpowiedz
  • 0
@szyblilopez: dyskutując z kierowca miałem odpalona mapę googla z aktualna sytuacja, było czysto w przeciwieństwie do miejsca w którym już tworzył się korek w którym finalnie straciliśmy kilkanaście minut.
@imajoke: to się nazywa niewidzialna ręka rynku, klienci szukają najlepszej usługi w najniższej cenie, to coś dziwnego?

BTW wrzuciłem gownoposta żeby zrzucić trochę ciśnienia, wysiadam z samolotu na drugim końcu świata a tu taka chryja ( ͡° ͜
  • Odpowiedz