Wpis z mikrobloga

Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @janusz_pol i @lakukaracza_ bo myśle że go to zaciekawi
Przez ostatniego bana musieliście czekać na to tydzien, ale mysle że warto. Miałem wrzucać na wigilie, ale dostałem bana.
Mój chad złapał ofiarę 19 letnią WIERZĄCĄ dziewczynę, która zamiast spędzić wigilię z rodziną wolała knagę chada. Najlepsze było to co miała na profilu że jest wierząca i dla niej wiara jest bardzo ważna XDDDD
Oczywiście wystawiłem ją i prawdopobnie zepsułem dziewczynie świeta. No i mam pytanie dla was katole: gdzie jest wasza wiara co?
Wszystko tylko na pokaz i takie gadanie że jest się wierzącym, a robienie zupełnie czego innego.
Najlepsze jest to że wierząca dziewczyna zostala, oszukana przez czciciela SZATANA MUHAHAHAAHA
-----------------------------------------
Niestety pewne fragmenty musiałem zamazać, bo nie chcę żeby ktoś odkrył moje konto, a tam była podana moja i jej lokalizacja
#przegryw #klaudiusz #afera #logikarozowychpaskow #bekazkatoli #badoo #tinder #gniewstulejarzy #p0lka #mizoginia
Pobierz J.....m - Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @januszpol i @lakukaracza bo myśle że ...
źródło: comment_AjxDjbKcKXyLLWU8oceCaf28cLSvxHwV.jpg
  • 203
gdyby nie pociąg seksualny to byśmy byli super inteligentnymi jednostkami


@wypokk: Błąd. Gdyby nie pociąg seksualny gatunek by nie przetrwał. Niestety, te prymitywne potrzeby są nam potrzebne. Utopia nie ma szans działać, bez wyzwań i choćby lekkiej odmiany "przetrwania najsilniejszych", społeczeństwo szybko się zapada. Po prostu zaczyna brakować motywacji. Badano to na stadnych ssakach, my niestety niewiele różnimy się od zwierząt, te same układy sterujące niskopoziomowo.
@JestemSpermiarzem:
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz, nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie, ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest szacunek. Jeśli myślisz, że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym
Przecież zachowałeś się tak samo jak te zarozumiałe laski z tindera, którymi gardzicie. Chciałeś po prostu zgnębić kogoś za pomocą tindera, jej fałszywa wiara nie ma tu nic do rzeczy. Wasza społeczność tinderowych trolli niczym nie różni się od osób, których nienawidzicie.


@cytryndorek5: Podpisuje się pod tym.
@JestemSpermiarzem a jakby różowy paskin o urodzie ewci farny za dobrych czasów zmatchowal i się z Tobą umówił w wigilię to byś lepszy był? Pierwszy byś leciał bo wizja wylizywania pieroga suczce 10/10 by ci przysłonila logiczne myślenie i dbanie o obowiązki domowe. Stałbys na tym mrozie tak samo jak ta karyna.

Co nie zmienia faktu że laska głupia jak but, bo leci na ślepo bez żadnej weryfikacji. Choćby wymiany nr czy