Wpis z mikrobloga

Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @janusz_pol i @lakukaracza_ bo myśle że go to zaciekawi
Przez ostatniego bana musieliście czekać na to tydzien, ale mysle że warto. Miałem wrzucać na wigilie, ale dostałem bana.
Mój chad złapał ofiarę 19 letnią WIERZĄCĄ dziewczynę, która zamiast spędzić wigilię z rodziną wolała knagę chada. Najlepsze było to co miała na profilu że jest wierząca i dla niej wiara jest bardzo ważna XDDDD
Oczywiście wystawiłem ją i prawdopobnie zepsułem dziewczynie świeta. No i mam pytanie dla was katole: gdzie jest wasza wiara co?
Wszystko tylko na pokaz i takie gadanie że jest się wierzącym, a robienie zupełnie czego innego.
Najlepsze jest to że wierząca dziewczyna zostala, oszukana przez czciciela SZATANA MUHAHAHAAHA
-----------------------------------------
Niestety pewne fragmenty musiałem zamazać, bo nie chcę żeby ktoś odkrył moje konto, a tam była podana moja i jej lokalizacja
#przegryw #klaudiusz #afera #logikarozowychpaskow #bekazkatoli #badoo #tinder #gniewstulejarzy #p0lka #mizoginia
Pobierz J.....m - Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @januszpol i @lakukaracza bo myśle że ...
źródło: comment_AjxDjbKcKXyLLWU8oceCaf28cLSvxHwV.jpg
  • 203
@JestemSpermiarzem: ze śmiechu można umrzeć z tego, jak sobie wyobrażasz, ze to jakas epicka zemsta, serio :D jak można byc dumnym, ze sie oszukalo takiego pustaka :D to mniej wiecej poziom dumy, tak jakbys skopał pijaka lezacego w bramie. Albo jakbys byl (zapewne jestes w stopniu lekkim) upośledzony umysłowo i nauczyl sie jezdzic rowerkiem 3 kołowym xD

Śledzę te wasze akcje i umieram ze śmiechu xDDDD
@JestemSpermiarzem: zwroc uwage, ze bialorycerze i tutejsze wykopowe witaminki zamiast dziekowac, ze naglasniasz i pietnujesz takie zachowania, bo moze dzieki temu uratujesz zycie czesci tych witminek, bo sie opamietaja i nie poleca w krzaki do jakiegos zwyrola, ktory je zgwalci i zaszlachtuje a po kilku miesiacach somsiad znajdzie cialo w beczce ukiszone, albo trup po wiosennych roztopach przybije do brzegu
Nie chciałbym się na Ciebie wysrać.

To, że jesteś przegrywem nie oznacza, że możesz bezkarnie tasować się do psucia ludziom życia.

Wystarczy, że swoje #!$%@?łeś.

#!$%@? odkrył prawdę - ładna dziewczyna ma #!$%@? na ulańców.


@wojtoon: Jedno zniszczone popołudnie, to jeszcze nie jest całe życie

Ta sama dziewczyna, deklarująca się jako głęboko wierząca ma też wywalone na swoją rodzinę i to w najważniejszy dla katolików dzień w roku.

Hipokryzjometr poza skalą