Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
No to czas zrobić podsumowanie mojego przegrywowego roku. Pewnie i tak uznacie mnie za mega wygrywa ale mam to gdzieś.
A więc w 2018:

- Wyjechałem do pracy, do UK pod wpływem emocji i działania antydepresyjnego grzybków psylocybinowych
- Za zaoszczędzony hajs pojechałem autostopem do Finlandii a chwilę potem do Chorwacji
- Poznałem pewną różową z którą byłem pierwszy raz w naprawdę bliskiej relacjach ale że mam depresję, słabą pewność siebie i samoocenę, uber nieśmiałość, kompleks niższości to z------m po całości tą relację.
- Otwarcie na nowe znajomości z różowymi, które zawdzięczam różowej z punktu wyżej. Stałem się dzięki niej bardziej śmiały i podbiło mi to pewność siebie bo jednak jakaś chce pisać z 22 letnią stuleją.
- Całowanko, macanko i przytulanie na Brudstoku.
- Schudłem i prawię się pozbyłem bębna, brzuch jest już niemalże płaski

Plany na 2019:

- Ostatecznie wyjść z przegrywu (czyli pierwszy raz zaruchać, a wiem że jest to możliwe)
- Polecieć do Barcelony by ją zwiedzić, obejrzeć mecz Barcelony na Camp Nou i zobaczyć tam wyścig F1
- Brudstock i całkiem możliwe r------o
- Wrócić w październiku z emigracji i zacząć terapie u psychoterapeuty

Drogie mirasy, dopiero teraz zaczynam żyć, to był najpiękniejszy rok w moim s----------m życiu, tak dużo się działo, tak bardzo się zmieniłem jako człowiek, na lepsze pomimo licznych i bolesnych błędów. Chcę rozwalić 2019 jeszcze bardziej i wiem że jest to możliwe. A wystarczyło tylko uderzyć pięścią w stół. Życzę wam wszystkim szczęśliwego nowego roku i wyjścia ze s----------a.

#oswiadczenie #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach