Wpis z mikrobloga

Update:

1. Po naszych konsultacjach doszliśmy do zgody, że użytkownik @r50_ został zbanowany niesłusznie, a jego wpis wynikał z błędnej oceny, ze moderacja nie podejmuje działań w walce z treściami pedofilskimi. W związku z tym konto zostało odbanowane.

2. Przypominam także, ze Ania nie jest osoba publiczną i ma prawo do prywatności. Wrzucanie jej prywatnych zdjęć jest więc naruszeniem. Myślę, że każdy z wrzucających takie treści ma pełną świadomość swojego czynu, więc jest to jednoznaczne z prośbą o bana. \
Nie mam natomiast nic przeciwko treściom związanym z samym zbożem - dzięki za materiał o tym, jak działa elewator zbożowy :)

3. Zablokowaliśmy możliwość rejestracji i logowania się przez TORa z uwagi na to, że jego użytkownicy zbyt często mylili anonimowość i prawo do wolności wypowiedzi z wandalizmem.


Kolejne zmiany niebawem

#wykop #moderacja #nowosci
  • 425
@m__b: I co to zmieni? Elfik nadal będzie robiła wszystko po swojemu, to taki najgorszy typ kobieta, która ma trochę wyimaginowanej władzy w rękach i nadużywa tego przy każdej, nawet najmniejszej okazji.

Ona się po prostu nie nadaje na to stanowisko i powinniście jej podziękować za współprace.

Już nie chodzi o te zdjęcia w zbożu, ale nie ma kuźwa dnia, kiedy elfik kogoś nie zbanuje za nic.

A to się nie
@m__b odnośnie multikonta @patryk0802, które zostało mu znalezione zupełnym przypadkiem, gdy napisał to, co @r50_ znalazłem ciekawy wpis na z jednego z przypisywanych mu kont.

Podsumowujmy:
1 ośmioletnie konto główne
1 konto do którego się przyznał że nie chciał być wystalkowany. Aktywność 1 wpis i 1 komentarz prawie 3 lata temu.
1 konto jego kumpla prawdopodobnie z jego IP, aktywność prawie 5 lat temu.
1 konto jego dziewczyny - aktywność 5
Pobierz
źródło: comment_NHeJSADEQsvN5e7DxCLZMV0HjL2iJ7mg.jpg
Po naszych konsultacjach doszliśmy do zgody, że użytkownik @r50_ został zbanowany niesłusznie, a jego wpis wynikał z błędnej oceny, ze moderacja nie podejmuje działań w walce z treściami pedofilskimi. W związku z tym konto zostało odbanowane.


@m__b: buahaha

Znaj dobrego pana.
Odbanowal po swoich konsultacjach. Wybaczył zatem @r50_ jego błędną ocenę.

Jeszcze jakies żarty tego poziomu masz w zanadrzu?

I jak tam kwestia trzymania obrazków na hostingu wykopu? Rozumiem że teraz
@m__b
"Wrzucanie jej prywatnych zdjęć jest więc naruszeniem. Myślę, że każdy z wrzucających takie treści ma pełną świadomość swojego czynu, więc jest to jednoznaczne z prośbą o bana"

Czy ban grozi każdemu kto wrzuci czyjeś zdjęcia? Np z czyjegoś instagrama, fejsa czy innego ogólnodostępnego źródła? Bo dużo takich chyba tutaj trafia...
Przypominam także, ze Ania nie jest osoba publiczną i ma prawo do prywatności. Wrzucanie jej prywatnych zdjęć jest więc naruszeniem. Myślę, że każdy z wrzucających takie treści ma pełną świadomość swojego czynu, więc jest to jednoznaczne z prośbą o bana


@m__b Skoro Ania uznaje, że te zdjęcia naruszają jej prywatność i dobra osobiste oraz wyraźnie nie życzy sobie by tutaj wisiały, to jak najbardziej należy to uszanować. Jednakże warto w tej sytuacji