Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może to będzie trochę niepopularna opinia wśród obecnej większości wykopowiczów, ale uważam że te wszystkie #przegryw wygryw incele i podobne zjawiska są śmieszne, zarówno męskie jak i damskie. Tak trochę jak dysleksja, dysortografia i świnka morska, która ani nie jest świnką ani morską. Ale po kolei.

1. Część śmieszna. Kobiety patrzą na ryj, ciało, lubią seks i kasę. Odkrycie roku. Takie samo, że faceci patrzą na dupę i cycki. Ile "eksperymentów społecznych" na #tinder jeszcze trzeba jeszcze robić żeby ten UDOKUMENTOWANY NAUKOWO FAKT zaakceptować? Pomijając już kwestię, że takie eksperymenty psują jeszcze bardziej rynek, który przypomina już #!$%@? rynku nieruchomości. Więc to taka trochę spirala #!$%@?. Krzyczymy, że jest źle, jesteśmy sami i jeszcze dodatkowo sobie to utrudniamy, bo potem taka potencjalna kandydatka zrażona eksperymentami społecznymi nawet nie odwiedzi profilu, tylko zainteresuje się Mokbe. Bo Mokbe się w tańcu nie #!$%@?.

2. Część smutna. Niestety ale za tym zjawiskiem stoi jakaś przyczyna. Kto z nas może stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć patrząc sobie w oczy "lubię siebie i to jak wygląda moje życie"? No i to jest jedna z przyczyn. Skoro się sami nie lubimy to jak ktoś inny miałby nas polubić? Jest jeszcze gorzej, w cięższych przypadkach może to wymagać wizyty u specjalisty, a dobrego specjalistę znaleźć u nas jest mega ciężko. Ponad 10% roczny wzrost liczby samobójstw w kraju nie świadczy zbyt dobrze o ogólnym stanie psychicznym polaków. Oczywiście to tylko luźna myśl, przyczyn może być więcej, mogą być zupełnie inne, na przykład oczekiwania z dupy i nieporadność życiowa, które też są zajebistymi afrodyzjakami.

Zaraz zacznie się nowy rok. Zamiast #!$%@?ć o tym jak to #p0lki dają i nie dają ogarnijcie się trochę. Polki są tak samo #!$%@? jak kobiety z innych krajów, a przez te wysrywy nie da się przeglądać mirko. Jesteś brzydki/brzydka? Zapisz się na siłownię, poszukaj lepszej pracy, przeprowadź się, zrealizuj jakieś marzenie żeby mieć o czym napisać na mirko i opowiedzieć ludziom. Już to wszystko zrobiłeś/zrobiłaś? W takim razie masz #!$%@? charakter. Absolutnie nie piszę tego żeby Cię dobić. Nad charakterem też się da pracować, nawet trzeba bo jest najważniejszy i jest w stanie zrekompensować i wygląd i hajs. Jak to zrobić? Książki i internet na początek, jak jest gorzej to specjalista, potem sobie poradzisz i znajdziesz swoją drogę. Dalej nie wiesz gdzie, nie chce Ci się, to już było? Więc zastanów się dlaczego, spróbuj w inny sposób, albo siedź w miejscu kolejny rok, którego nikt Ci nie odda. Czas ucieka.

Powodzenia, próbuj i się nie poddawaj. Nawet najmniejsza zmiana to zawsze jakiś krok z miejsca i postęp, poprawa. Będę trzymał kciuki, prawdopodobnie nie ja jeden, za rok możesz mi podziękować w tym wpisie( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@command: Ah, #!$%@?. Można wałkować temat tindera setki razy, a wy dalej nie rozumiecie. Tinder to aplikacja do szybkiego seksu. Koniec. Na wszystkie pytania związanie ze związkami, miłością i pociągiem seksualnym odpowiada psychologia. Podstawy psychologii.
@Kapsel3k: Tak samo jak Tinder jest aplikacją do szybkiego seksu tak jak mówiłeś i nie sprzeciwiam się temu,tak samo człowiek może sobie wypracować pewną opinię o niektórych ludziach i się z tym nie kryć.Nie mam żadnego problemu ze sobą bo nie jestem #przegryw ani do kobiet,ale potem niech taka kobieta/mężczyzna nie oczekuję od niektórych ludzi szacunku w tym temacie.Nie mówię oczywiście o stalkowaniu czy o mowie nienawiści,tylko po prostu o wyrażonej
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko nie wiem dlaczego dysekcje i dysgrafie mają niby być śmieszne? Mózg to jednak bardzo skomplikowane "urządzenie" i nie takie odpały jak problemy z tym rzeczami potrafi sprawiać, a zatem ich występowania nie jest niczym co może wydawać się niemożliwe. Inna sprawa naciąganie tego defektu w sytuacji kiedy może on rzeczywiście nie występować.
AnalnaStara: problem z p0lkami jest taki, że betabankomaty im tak nasrały we łbach, że wydaje im się, że one nie muszą "ogarnąć się trochę", a ogarnięty(w sensie 8+/10, 10k+, mieszkanie, auto) facet jest dla nich prawem a nie przywilejem.

Skoro zatłuszczone borderowe szmacisko bez pracy, bez wykształcenia, bez wyglądu, a nawet bez jakichkolwiek umiejętności w zakresie stylowego ubioru czy makijażu, ma czelność mieć wymagania, i beciarstwo nadal się na to zgadza,
OP: @Kapsel3k: @command: Ja tutaj widzę nawet roztrojenie jaźni ( ) nie wiem jak można nie stawiać spacji po przecinku,przecież to kaleczy oczy

@command: Więc proszę uświadom mnie o co w nich chodzi. Poważnie mówię, jaki jest racjonalny cel #przegryw i eksperymentów?

@AnonimoweMirkoWyznania: AnalnaStara: Możesz zawsze poszukać czegoś lepszego niż zapuszczoną borderkę. Racja, nie możesz bo niestety mają wywindowane oczekiwania odnośnie zadbania
że one nie muszą "ogarnąć się trochę", a ogarnięty(w sensie 8+/10, 10k+, mieszkanie, auto) facet jest dla nich prawem a nie przywilejem

Skoro zatłuszczone borderowe szmacisko bez pracy, bez wykształcenia, bez wyglądu, a nawet bez jakichkolwiek umiejętności w zakresie stylowego ubioru czy makijażu, ma czelność mieć wymagania, i beciarstwo nadal się na to zgadza, to nie, to nie jest sytuacja normalna.


@AnonimoweMirkoWyznania: a dlaczego nie jest to sytuacja normalna? nikt nikogo