Wpis z mikrobloga

Dostałem wypowiedzenie z roboty bez podania przyczyny, a nieoficjalnie za to że za dużo mówiłem, że mi się pewne rzeczy nie podobają (nie mieliśmy bluz pracowniczych a mi było zimno, o mikrofalę 2 miesiące się dopominałem, w #!$%@? robili z premiami). Co najśmieszniejsze przez pół roku byłem chyba najsumienniejszym pracownikiem w firmie. Nie warto było, #!$%@? z tymi januszexami. To fajnie się rok kończy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#praca #pracbaza
  • 80
  • Odpowiedz
Co najśmieszniejsze przez pół roku byłem chyba najsumienniejszym pracownikiem w firmie.


@Daniellos1337: wszyscy tak mówio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie żebym ci cos inputował. Chodzi mi o to, że jeszcze nie słyszałem żeby ktoś powiedział "Wyrzucili mnie z roboty, bo byłem #!$%@?"
  • Odpowiedz
@Niestabilny: nie tyle, że się wybielam, aczkolwiek 0 spóźnień, 0 l4, 0 uż. Tym bardziej że prócz zwykłego handlu prowadziłem zmiany i robiłem inne rzeczy za jakieś grosze. Po ludzku mi smutno, że mnie potraktowali jak gówno.
  • Odpowiedz
@roykil: @MarianKolasa: miałem miesiąc w miesiąc najlepsze wyniki sprzedażowe i zdecydowanie największą wiedzę towarową. Nie chce mi się przekrzykiwać i mówić jaki to super nie byłem, aczkolwiek ciężko mi znaleźć coś, co faktycznie robiłem nie tak, ale to już nieistotne w sumie
  • Odpowiedz