Wpis z mikrobloga

Mirki, takie pytanie, z czystej ciekawości, czy to prawda, że ładne i przy tym inteligentne dziewczyny onieśmielają mężczyzn? Ja słyszę ciągle sprzeczne opinie, wielu kolegów twierdzi, że tak właśnie jest, ale równie często słyszę, że to bzdura i wytłumaczenie jakie tworzą sobie różowe paski, które nie mogą znaleźć faceta, i że przecież żaden niebieski pasek nie oparłby się ładnej i mądrej dziewczynie. Więc jak to jest?

#kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: w moim przypadku tak bo jeśli chodzi o kobiety to nie potrafię wyczuć ich granic jeśli chodzi np. o humor czy też o poglądy. To powoduje, że załącza mi się wtedy tryb poważnego robota jeśli żalezy mi na kontakcie z taką dziewczyną. Jednocześnie jak wiem, że nie mam u takiej szans, a tak jest w większości przypadków, to mam wywalone i jestem sobą, ot taki paradoks #!$%@?.
@janeeyrie: Często tak jest. Dlatego, moim zdaniem, takie dziewczyny powinny dawać facetom wyraźne i jednoznaczne sygnały, żeby ich ośmielić. Albo wręcz same ich podrywać. Faceci też lubią być uwodzeni.