Wpis z mikrobloga

W społeczeństwie istnieje ogromna grupa ludzi, która uwielbia zakazywać innym. Tak to kocha, że gotowa jest sama jeść bez soli — byle inni też mieli źle! Jest to pragnienie zademonstrowania swojej władzy nad bliźnimi.

Ja jestem liberałem — i uważam, że kobieta, która chce eksponować swoje wdzięki, powinna mieć takie prawo. W takich dynamicznych kobietach widzę ogromny potencjał — bo z energicznej i zdecydowanej dziewczyny może wyrosnąć wspaniały człowiek! Natomiast z ciapy nie wyrośnie nic.

W społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w mediach powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych! — a nie morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów — i przegrywów, niestety.

Zwalczanie analfabetyzmu spowodowało upowszechnienie się horoskopów drukowanych w miliardach kopii. Powstała warstwa ćwierćmózgów, którzy rozumieją zdanie typu: „według normictwa to nie chad”, a nie potrafią poradzić sobie ze swoim życiem. Dawniej też były matoły, ale — ponieważ nie umiały czytać i pisać — to nie zawracały nikomu głowy!

A teraz ktoś jeszcze tym biednym ludziom zaczął mieszać w głowach zgodnie z elementarzem: „wybieraj niezadowolonych — a jak ich nie ma: potencjalnych niezadowolonych — i wmawiaj im, jacy to są oni pokrzywdzeni”? Co będzie następne?

Znaczniki: #takaprawda #wgw #przegryw
Korwin-Mikke - W społeczeństwie istnieje ogromna grupa ludzi, która uwielbia zakazywa...

źródło: comment_Ng68TTRKywNJD6RUgUVsU1hWbsEfIEE0.jpg

Pobierz
  • 100
#wgw czyli #wykopgonewild służy właśnie temu, by #rozowypasek mógł się pochwalić swoim ciałem. Dziwnym trafem, siedzi tu grupa białych rycerzy, inceli i stalkerów (o spermiarzach i stulejarzach) nie wspominając, którym to się nie podoba. Jak się nie podoba, to po co oni tu siedzą? Tutaj własnie chodzi o atencję.

Szambo jeszcze tu jest z powodu fejków, też sobie ludzie znaleźli sposób na życie podszywając się pod nie wiadomo kogo, kradzież zdjęć oraz