Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry Mireczki!

Od dwóch miesięcy siedzę sam. Zostawiła mnie narzeczona po 8 latach związku. Żadnego bolca na boku, po prostu stwierdziła że to nie to. Siedzę teraz sam i naprawdę nic nie sprawia mi radości. Poznałem nawet fajny #rozowypasek z którą się przespałem, ale to kompletnie nic nie zmienia. Cały czas siedzę, żre śmieciowe jedzenie, oglądam do nocy seriale i nic nie robię. W pracy pomimo kierowniczego stanowiska mam #!$%@?. #!$%@? hajs zamiast oszczędzać. Kompletnie nie mam systemu jak teraz normalnie funkcjonować, na początku jeszcze coś robiłem, sprzątanie itp, teraz robi się coraz większy syf a ja nie mogę znaleźć motywacji do ruszeni dupy i zrobienia czegoś ze sobą. Jak u Was wygląda życie w #przegryw? Organizacja dnia? Czasem mam wrażenie że prócz sprzątania / prania / gotowania / zmywania po pracy po prostu na nic innego nie ma czasu, więc przestałem to robić, ale z drugiej strony nie robię nic innego :P Jak znaleźć motywacje?

#przegryw #anonimowemirkowyznania #zwiazki #singiel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
OP: @@ChceZYCAnieWegetowac XD dlaczego troluje? autentycznie mam problem z pozbieraniem się po długim związku i organizacją swojego dnia. Może dla Ciebie to dziwne że sexy czy sukcesy w pracy nie przynoszą radości, a dla mnie to sygnał że coś jest nie tak...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel
pijak}
RudaSamica: Jak po 8 latach byliście nadal tylko narzeczeństwem to w sumie nie jestem zdziwiony, ze odeszła. Sorry, ale prawda jest taka, ze wasz zwiazek utkwił w martwym punkcie, za długo byliście tylko w zwiazku czy narzeczenswie, po 8 latach powinniście już być po ślubie. Jak sie związek nie rozwija to często tak to się kończy. Miałem w swoim życiu już kilka takich przypadków u znajomych że dziewczyna po np. 6