Wpis z mikrobloga

Jaką książkę o motoryzacji możecie polecić? Chodzi mi bardziej o mechanikę samochodu, opisanie części, jak pracują, z czym współpracują, jak o nie dbać, co jak się zużyją. Jestem wielkim miłośnikiem jazdy samochodem, kocham to robić, ale myślę, że od stony technicznej moglbym się bardziej podszkolić.
#motoryzacja #samochody #ksiazki
  • 14
  • Odpowiedz
książki to już przeżytek w 2k18


@RBNG: Jaki niby przeżytek? Książki są świetnym źródłem wiedzy i filmiki na yt mogą być co najwyżej uzupełnieniem, a nie alternatywą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Karbon315 filmiki na yt mogą przedstawić najnowsza wiedzę, nawet odkryta przez naukowców 15 minut temu, w książce to wyląduje najwcześniej za rok. Sory żyjemy w cyfrowym świecie, papier jest fajny i ma klimat ale to przeżytek
  • Odpowiedz
@RBNG: Do najnowszej wiedzy są prace i publikacje naukowe, a nie filmiki na yt. Po drugie OP nie potrzebuje nowinek, a podstawowej wiedzy. A podstawy najlepiej zdobyć z pomocą książek. Osobiście filmiki zawsze traktuję jako dodatek, przykładowo nie wyobrażam sobie oglądania czegokolwiek o aerodynamice na dłuższą metę bez zaznajomienia się z literaturą, w której są informacje nigdzie indziej niedostępne.
  • Odpowiedz