Wpis z mikrobloga

@SzumlewiczLover:
Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale samo utrzymanie serwera trochę kosztuje, no i też nie ma co ukrywać - spędzam na pracy nad serwerem kilkadziesiąt godzin miesięcznie, więc chciałbym aby mi się to w jakimkolwiek stopniu zwróciło. Sam osobiście grałem wiele lat w ogame i gry podobne do ogame, więc wiem jak bardzo zniechęca do gry system pay2win, dlatego bardzo mi zależy, aby go nie robić, a jednocześnie mieć fundusze na dalszy rozwój serwera.

Nie ma na SGame możliwości kupna surowców i takiej możliwości nie będzie. Dostępnych jest kilku oficerów ułatwiających grę, a ceny dobrałem tak, aby większość z nich w danym momencie można było mieć za 10zł na miesiąc, tj. zwiększenie wydobycia oraz zniesienie prowizji do banku. Z naukowca korzysta się rzadko, bo później czasy badań się wydłużają i nie jest tak często potrzebny, a 20 dodatkowych slotów floty jest zbędne w późniejszej fazie gry, gdy rozwiniesz wystarczająco technologię komputerową, a na uni1 robi się to szybko :)

Bank jest dostępny dla każdego gracza bezpłatnie i ułatwia grę nie tylko górnikom, ale wszystkim graczom - głównie w zbieraniu surowców ze wszystkich planet, zamiast wysyłać kilkanaście transportów parę razy dziennie, można je zebrać
  • Odpowiedz
@SGame: cos w rodzaju komandora raczej by nie odrzucilo graczy. Co do banku to miejsce w ktorym mozesz sobie trzymac miliony sury na badania/kopalnie bezpiecznie bez puszczania zaladowanych po brzegi dt na fs(w ogole po co stawiac dt wtedy? Tyle co do farmienia) zbyt bardzo pomaga gornikom ktorych i tak ciezko jest ruszyc w tej grze.
  • Odpowiedz