Wpis z mikrobloga

@Shiki typie, widzisz że się nie utożsamiam z nimi to po c--j ty mnie z nimi utozsamiasz. To co ty piszesz to nie skomentuję bo widać że masz coś nie halo w głowie, nawet kulturalnej dyskusji prowadzić nie potrafisz tylko wszedł d----------z "XDDD" jakby to miało dowieść że masz rację. Nie, nie ma racji ten kto walnie dłuższe "XD" tylko ten kto poda rzeczowe argumenty, a u Ciebie to niemożliwe skoro
  • Odpowiedz
skoro uważasz że normixtwo wpiera przegrywom bajki żeby oni się wieszali


@KsiazePodziemi: Po pierwsze nauczyć się czytać ze zrozumieniem xD

Po drugie, sam na mnie pierwszy naskoczyłeś pasywną agresją a teraz liczysz na inteligentną merytoryczną wymianę zdań?
  • Odpowiedz
@Shiki w każdym komentarzu byłem neutralny w stosunku do Ciebie i to ty pierwszy na mnie najechałeś bo mam inne zdanie. Po drugie na inteligentna dyskusje z Tobą nawet nie liczę, liczyłem na kulturalną. Po trzecie, napisałeś że: wmawiają nam takie głupoty żebyście się wieszali. Więc jak to inaczej zinterpretować, no chyba nie jako zart? Bo jeśli tak to nie tylko inteligencja u Ciebie kuleje Ale i poczucie humoru. Po czwarte
  • Odpowiedz
normictwo specjalnie wpycha wam taki tekst, byście się nie wieszali z powodu waszej aparycji


@KsiazePodziemi: Drugi raz źle przeczytałeś, dlatego ZACYTUJĘ WŁASNE SŁOWA, spójrz.

Chcesz inteligentnej i kulturalnej rozmowy, a nie umiesz czytać ze zrozumieniem i jeszcze mnie stalkujesz by znaleźć dowody z d--y byleby mi tylko bardziej dokopać, ok, fajnie masz w garze XD
  • Odpowiedz
Fakt, Wszystko co powiedziałem na temat tego do czego odniosłeś się w ostatniej wypowiedzi, mea culpa. Nie zmienia to jednak że twoje podejście do rozmówcy jest co najmniej niegrzeczne, ani reszty argumentów z którymi nie potrafisz dyskutować.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: O NIE, GOŚĆ WRZUCIŁ ŚMIESZNY OBRAZEK NA STRONĘ ZE ŚMIESZNYMI OBRAZKAMI, MUSI BYĆ ĆWIERĆINTELIGENTEM, BOZE JAK MOŻNA TAK ŻARTOWAĆ XDD Ja p------e, zmarnowałem przez Ciebie 15 minut na odpisywanie, weź odejdź kretynie xD
  • Odpowiedz
@Shiki A tu mamy dzbana co mówi 100 razy że kończy dyskusję A i tak wchodzi w dalsza polemikę XD rzadko kiedy się trafia taki rodzynek, któremu mógłbym pisać najgorsze ścieki A on I tak będzie odpisywał XD
  • Odpowiedz
POTEZNY WYKOPEK ODKRYŁ, ŻE KOBIETY LUBIĄ WIEDZIEĆ, ŻE KTOŚ SIĘ O NIE STARA xD Ja p------e po co ja wchodzę w polemikę w ogóle z ćwierćmózgami xD


@Shiki: No Klaudiusz sie starał chcąc srać im do ryja, a one zadowlone. xDD
  • Odpowiedz