Wpis z mikrobloga

@Kamilek_1253_PL: Idea była taka, żeby potwierdzić, że laski mówią, że trzeba je zdobywać każdego dnia, ale jak facet jest przystojny to może je nawet mieszać z błotem, ona tak na bolca wskoczy.
  • Odpowiedz
@Shiki: Tylko, że facet jak chce seksu to nie mówi, że laska musi go zdobywać i nie #!$%@? szopek, a z reguły jak laska by mu kazała robić jakieś uwłaczające rzeczy to zrezygnuje. Pod tym kątem uważam mimo wszystko, że kobiety są bardziej łase na pieniądze i wygląd. Co nie znaczy, że po stronie facetów też to nie występuje.
  • Odpowiedz
@conTEq: No ale popatrz, zrób taką samą akcję tylko że w drugą stronę to gwarantuje Ci że spokojnie znajdziesz zdecydowanie więcej facetów którzy daliby się totalnie zeszmacić tylko i wyłącznie dlatego że laska 9/10 do nich napisała. To działa w dwie strony przyjacielu
  • Odpowiedz
@Kamilek_1253_PL: Sądzę, że nie do końca rozumiesz co napisałem, nie neguję tego, że to działa w dwie strony. Uroda zawsze pomaga we wszystkim, w pracy w życiu we wszystkim. Sugerowałem różnicę między kobietami a facetami w tym, że u facetów raczej nie zauważysz w profilu opisu: "Jeżeli masz powyżej 55kg i 165cm wzrostu to przesuń w prawo/ czy lewo" c*uj wie nie wiem ale w sensie, że na nie. Nie zgodzę
  • Odpowiedz
@conTEq: Rozumiem. I w sumie też się trochę z Tobą zgadzam. No ale mimo wszystko chyba zdecydowanie lepiej jest po prostu olać takie p0lki, poszukać sobie kogoś wartościowszego, kogoś kto trafi ze swoimi zainteresowaniami w nasze, niż ośmieszać je i wystawiać bo mają jakieś tam swoje wymagania.
Przynajmniej ja to tak widzę.
Z tymi szmacącymi się facetami to bardziej chodziło mi o gości którzy udzielają się dość prężnie pod tymi tagami,
  • Odpowiedz