Wpis z mikrobloga

@Mirush: oczywiście ze tak. Znajdziesz auta szybsze i znajdziesz wygodniejsze no ale ten slurczybyk ma cos w sobie. Te swiatla, ta linia, to wnetrze. Do tego swietne silniki. Mysle ze za twoj budzet mozna spokojnie znalezc i jeszcze zostanie na eksplatacje. Poza tym to auto ktore tylko nabiera juz wartosci z roku na rok.
@Yossarian82 pytanie dotyczyło samochodu, które nie musi być na co dzień. Piszesz, że nie potrzebujesz dwóch samochodów ale pytanie nie było stricte do ciebie i czego ty potrzebujesz. Ja mam dwa samochody i motocykl na co dzień i uważasz, że jestem nierozsądny czy niepraktyczny? Ja natomiast uważam, że niepraktyczne jest używanie SUVa do jazdy po mieście, również nie uważam, że SUV jest niepraktyczny na torze. Więc Twoje rozumowanie jest nierozsądne. I co
@Mirush: z twoim budzetem mysle ze mozesz juz znalezc cos co bedzie bliskie perełce. W kazdym badz razie przy przegladaniu w poszukiwaniu auta warto miec w jednej karcie otwarta serie 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poza tym to moze mercedes sec500
@kujtek odnośnie automatów to jestem przeciwnikiem. Miałem i pompowałem w to ogromne sumy pieniędzy. Do tego sporo jeździłem automatami i albo zamulały albo szarpały. Jeździłem Camaro i o ile było w zamulonym automacie to i tak po czasie zaczęło szarpać, także combo, więc wolę manual.
@kujtek ale właśnie o tym mówię, co mi da przejechanie się skoro i tak po czasie zacznie mnie drażnić podszarpywanie skrzyni. To są rzeczy na które dużo ludzi nie zwróci uwagi ale one zabierają fun z jazdy. W Ferrari spróbuj manetkami zmieniać biegi bez pałowania to zobaczysz, że jeździć się tym nie da.