Wpis z mikrobloga

#krakow #fryzjer #modameska
Czy w Krakowie jest jakiś fryzjer męski z normalnymi cenami za strzyżenie (poniżej 20 złotych)? Mam na myśli najzwyklejsze strzyżenie krótkich włosów, a nie jakieś cuda na kiju. W rodzinnej miejscowości zawsze płaciłem 10-12 złotych, a w tym Krakowie to masakra z cenami( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
kiedyś też płaciłem u siebie 12 zł a teraz już 18 ( ͡° ʖ̯ ͡°)`


@AnonimowyBulbulator: Ale u mnie nadal jest 10-12 złotych, nawet teraz na święta byłem i tyle zapłaciłem.

raczej ciężko, odwiedź rodziców i idź do fryzjera


@ms93: No tak właśnie robię, ale trochę mnie wkurza taka różnica w cenie przy odległości między miastami <50km¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@atestowanie2: Moim zdaniem to kwestia kosztu lokalu (w Krakowie pewnie kilkukrotnie wyższy), do tego mniejsze bezrobocie w Krakowie i większa presja na wyższe płace.
  • Odpowiedz
  • 0
@atestowanie2 teraz minimalna stawka u barbera to 50 zł. Za 12 zł czy 20 zł możesz sobie co najwyżej w galerii zgolić głowę u jakieś pani co się nie zna i używa mało budżetowych kosmetyków. Takie stawki były 20 lat temu. Czasy się zmieniły
  • Odpowiedz
Za 12 zł czy 20 zł możesz sobie co najwyżej w galerii zgolić głowę u jakieś pani co się nie zna i używa mało budżetowych kosmetyków.


@b0Ls: Ale jakich kur** kosmetyków?(ʘʘ) Ja chcę, żeby mi ktoś normalnie maszynką lub nożyczkami obciął włosy na jednakową długość co zajmuje 5-10 minut. Nie wymagam niczego więcej.
  • Odpowiedz
teraz minimalna stawka u barbera to 50 zł. Za 12 zł czy 20 zł możesz sobie co najwyżej w galerii zgolić głowę u jakieś pani co się nie zna i używa mało budżetowych kosmetyków


@b0Ls: co ty #!$%@? xD co miesiąc obcinam się za 15 zeta xD to oczywiste, że to proste obcięcie bo to 15zl xD ale nie na łyso i nie przez jakąś babę tylko normalnego fryzjera

@atestowanie2:
  • Odpowiedz