Wpis z mikrobloga

Robimy #podsumowanie2018

Mimo, że udało mi się osiągnąć parę rzeczy, uważam, iż ten rok był najgorszy jaki mogłam sobie wymarzyć.
W pewnym okresie bardzo się rozczarowałam i do tej pory nie mogę siebie z tego wyleczyć, że aż tak mogła się zachować osoba, którą darzyłam wielkim uczuciem ~ jak nigdy.
W tym roku widziałam katastrofy ludzkie, na które praktycznie nie mamy wpływu. Wystarczy jeden błąd i nie ma się nic w ciągu paru sekund. Nic - czyli to, na co się pracowało latami i poświęcało się cząstkę siebie.
Zdecydowałam się pójść do psychologa w końcu, bardzo mi pomógł zrozumieć niektóre sytuacje życiowe, więc wpłynęło to na moje życie pozytywnie.
Były także tez te pozytywne chwile. Zaczęłam bardziej o siebie dbać, uprawiać sport i otwierać się na innych ludzi.
Spędziłam dłuższy okres czasu w pierwszej pracy, która była wyczerpująca, ale owocna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odniosłam wiele sukcesów zawodowych i nadal mam zamiar się spełniać.
Życzę sobie, żeby następny rok przyniósł mi wiele dobrego i się zrewanżował za ten nieudany.
Wam życzę natomiast szczęśliwego nowego roku, dużo sukcesów w nadchodzącym roku, a także spełnienia waszych najskrytszych marzeń. :)

#oswiadczenie #gownowpis #zyczenia