Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #warszawa #tvn #nowyrok #sylwerster #neuropa OŚWIADCZENIE! Nigdy nie odpalałem fajerwerków na Nowy Rok bo zawsze miałem to w nosie... ale, ze względu na brak oficjalnych fajerwerków w Warszawie dzięki trzaskowskiemu, no bo zwierzęta nie lubią i promowanie tego przez tvn w faktach. uroczyście oświadczam, ze kupie W #!$%@? największych fajerwerków i wydam na to 3 tys. zł i będę NIMI #!$%@? #!$%@?Ł POD BLOKAMI AŻ PSY SIE WAM POSRAJĄ, zacznę na długo przed 0.00 i skończę o 1:00.. specjalnie żeby wam #!$%@? zrobić na złość!!!
K.....1 - #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #warszawa #tvn #nowyrok #sylwerster #neuro...

źródło: comment_TnvA4LRzmUOVeTjgicqu75ueibwrxSkE.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Kopytko1: ano i oczywiście gówno zrobisz, bo takie dzbany potrafią tylko tak #!$%@?ć i zawsze na tym się kończy.

ale to szkoda, straszną bekę bym miał, gdyby jakiś idiota rzeczywiście wydał kupę kasy na fajerwerki tylko po to, żeby komuś na złość zrobić.
  • Odpowiedz
@Kopytko1: Też bym #!$%@?ł. Jak nie będzie w Rzeszowie na przyszły rok fajerwerków, bo się pieski boją, to tak jak zwykle mam na to #!$%@?, tak przyjdę i podrzucę Ferencowi pod ratusz Achtunga.
  • Odpowiedz