Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi ##!$%@? #patologiazewsi
U mnie w rodzinie jest takie przekonanie, że na pasterkę się idzie z jakąś konkretną intencją i ta intencja się podobno ZAWSZE spełnia. Ja tam w to nigdy nie wierzyłem, ale w sumie pomyślałem, że czemu nie sprawdzić xD A więc mówię wieczorem przy wódeczce, że mam stary telefon i chciałbym nowy i to jest moja intencja. I tu mi nie uwierzycie... Już podczas pasterki Pan zesłał mi telefon SGS9+ ! Normalnie spadł mi z nieba i prawie bym go nadepnął. W nocy nawiedził mnie jeszcze sen z ostrzeżeniem, że szatan będzie próbował odebrać mi ten dar i tak też się stało dzień później. Słyszę dzwonek do drzwi, otwieram, a tam jakiś przegryw 0/10 (szatan jak się później okazało):

- Dzień dobry,
- Dzień dobry
- ma Pan mój telefon
- nie mam żadnego telefonu

I wtedy koleś wyciąga telefon (więc widać, że kłamał, bo miał swój) i coś tam klika. I nagle słychać u mnie w domu głos szatana który przyznał się do porażki słowami "Nie mogę uzyskać żadnej satysfakcji". Szatan pokonany. #czujedobrzeczlowiek #chwalesie nie #heheszki

#android
  • 19
  • Odpowiedz
@RatKing: przeciwna strona historii jak jakiś Mirek pisał o tym że jego brat chyba zgubił telefon na pasterce i poszedł po geolokalizacji tam gdzie było zaznaczone a typ mu powiedział że nie ma
poszukaj znajdziesz xD
  • Odpowiedz
"I nagle słychać u mnie w domu głos szatana który przyznał się do porażki słowami "Nie mogę uzyskać żadnej satysfakcji".
XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
"Nie mogę uzyskać żadnej satysfakcji". Szatan pokonany.


@popik3: Trochę współczucia dla ziomeczka. Może się ładnie nie przedstawi, ale zawsze uprzejmy, "miło cię poznać" i w ogóle. #pdk
  • Odpowiedz