Wpis z mikrobloga

Cały skład Arsenalu jest na szczycie mojej osobistej listy nieudaczników. Zabawny klubik z graczami bez charakteru i ambicji. Dostarczyciele punktów dla średniaków ligowych. Ale czego oczekiwać od zespołu, który ma miernotę zapisaną w DNA. A pragnienie walki o trofea lub dążenie do zwycięstw z tym klubem nigdy nie będzie kojarzone. Wszystko to wiedziałem o tym klubie wcześniej, tym bardziej się zastanawiam, dlaczego postawiłem na nich pieniądze.
#mecz #arsenal #premierleague #bukmacherka
palmer_717 - Cały skład Arsenalu jest na szczycie mojej osobistej listy nieudaczników...

źródło: comment_QQHBhuBKE4yhgmErtpA9ldrc9xfp4R1G.jpg

Pobierz
  • 9
@nith: To bylo w widac, spokojnie moglo sie zakonczyc zwyciestwem dla Brighton. Ale dziwi mnie nieporadnosc z przodu. Nie wiem czy oddali choc jeden celny strzal na bramke BHA w drugiej polowie.
@Mzil: Czy wiesz jakim wynikiem zakonczyl sie ten mecz? Oswiece cie. 1:1, wiec podzial punktow. 1 dla czwartego w tabeli Arsenalu i 1 punkt dla trzynastego Brighton(no czolowka to, to nie jest ;P ). Sokratis, przecietny wystep jak calej defensywy Aresenalu, Aubameyang gol w pierwszej polowie i nic poza tym, nieudolny w drugiej. Lacazette zmieniony, bo byl niewidoczny. Byles tak daleko od trafienia z moim zajeciem jak Arsenal do zdobycia w
Byles tak daleko od trafienia z moim zajeciem jak Arsenal do zdobycia w tym meczu trzech punktow w tym meczu. pozdrowiam ( ͡ ͜ʖ ͡)


@palmer_717: du ju spik polisz?
@palmer_717: wylewaj swoje żale po przegranym kuponie gdzieś indziej. Próbujesz grać najbardziej nieprzewidywalna ligę świata i #!$%@? jak potłuczony. Zawołam Cię pod koniec sezonu i pogadamy odnośnie progresu jaki robią Armaty.
@palmer_717: ale o czym ma z tobą dyskutować obrażasz inny klub, postawiłeś kupon w okresie świątecznym gdzie rozgrywają 3 mecze w krótkim czasie, a wyniki inne niż typowe są częste. Jeżeli śledzisz Premier League to Brighton u siebie jest bardzo nieprzyjemnym rywalem, dodaj do tego, że cały blok defensywny jest Kanonierów jest kontuzjowany, kiepskie mecze Arsenalu na wyjazdach, nowy menadżer, słabą formę i masz. Jakbyś pomyślał dłużej to byś postawił na