Wpis z mikrobloga

Doradźcie kogo wybrać na filar składu.
#fut #fifa19

Kogo wybrać?

  • BEST 90 11.6% (8)
  • RONALDINHO 89 34.8% (24)
  • SOCRATES 89 27.5% (19)
  • MARADONA 91 11.6% (8)
  • HENRY 90 14.5% (10)

Oddanych głosów: 69

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dam1234: Głosujecie na Ronaldinho 89? 75 staminy? iks de. Ja bym nie kupował żadnej z tych ikon jako kogoś od kogo będzie zależna cała drużyna. Poka skład i budżet
  • Odpowiedz
  • 0
@dam1234: smialo idz w henrego i w meczu zamieniaj go na st


Nic z tego nie bedzie filarem. Sorry. Pokaz sklad lepiej zainwestowac te miliony w lepszy sklad
  • Odpowiedz
@dam1234: miałem Henryka za 1.7mln na pc i był kozakiem w c--j jako lewy napad / zejscie na prawa noge i finezja (òóˇ) Besta miałem może z 10meczy i nie pasowały mi jego work-rate.. wszyscy lecą do przodu a ten oglądał trybuny
  • Odpowiedz
  • 0
@M82A1: co ty chrzanisz tam pod nosem bez ladu i skladu? Mialem henrego mida i byl fantastyczny, przesuwalem go na st i byl wielka gwiazda. Polecilem go @wesol96 i on tez nim wymiata


Nie napisalem bez ladu i skladu :) lepszy od cr7 ? Pytam o opinie bo moze tez tak zrobie
  • Odpowiedz
@dam1234 @M82A1: Dokladnie tak jak pisze @Veyn , Henry to absoultny dominator. Na 191 meczow u mnie, strzelil 202 bramki i zanotowal 60 asyst. Jest wszechstronny, bo mozna go wystawic zarowno na lewym skrzydle, napadzie jak i SPO. Jedynym jego mankmanentem jest przecietny balans ale mozna to naprawic wrzucacac mu styl "engine".
  • Odpowiedz