Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze nieważne jaki pysk maciedla większości atencjuszek ważny jest wasz stan konta.

Osobiście kiedyś tego doświadczyłem...

Jeździłem z kumplem na mecze siatkówki do jego dziewczyny bylo tam pare dziewczyn które mi wpadły w oko oczywiście bez wzajemności.
Az pewnego razu pojechaliśmy audica za 160k (auto zastępcze z ASO) i akurat laski wychodziły z meczu jak siedziałem za kierownica. Widziałem ze jedna to jape z ziemi zbierała bo tak jej gul śmigną xD Nastepnego dnia odrazu dziewczyna kumpla mowi mi ze "dziewczyny" sie o mnie pytały za pół godziny zapro do znajomych.

A morał tego taki ze ryja nie zmienice ale stan portfela owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#klaudiusz #tinder
  • 13
@Odki: no to zależy w jakim gronie kobiet się obracasz xD jeśli będziesz obracać się w gronie gówniar, pustaków, barmanek, biednych studentek czy innych przegrywów to wiadome jest, że będą chciały polepszyć swoje życie i szukają kogoś bogatego. Jak zaczniesz obracać się wśród kobiet, które są same, a dużo zarabiają, to w dupie mają jak pracujesz i ile zarabiasz, nawet o to nie zapytają, sam tego doświadczyłem :p
Według mnie barmanka nie jest najmniej ambitna pracą, niektorzy barmani czy barmanki zarabiaja kupe kasy i to nie ze względu na napiwki tylko swoja wiedze i umiejętności, czasamo cuda moga wyczarować na wysokim poziomie.I nie mówię to o laniu wódki z cola
Jeszcze jedna akcja mi sie przypomniała na domowce byla zajebista laska spoko szlo z nia pogadac ale nic wiecej... W polowie imprezy zaczolem gadac z kumplem a raczej on zaczał dla jaj opowiadac wszystkim ile to nie zarabiam gdzie nie bylem itd... (Zrobil to specjalnie byl kumaty i widzial jak to sie skonczy) zgadnijcie kto mi siedzial na kolanach po godzinie xD?

#klaudiusz
#zwiazki #tinder
@kanban: ogólnie byłem wybredny jezeli chodzi o kobiety szybko sie wyszalalem i wazne bylo zeby laska miala cos pod kopuła. A jak wiadomo wyglad idzie rzadko w parze z inteligencja. I tak bylo niestety w tych przypadkach ale to byly zwykle szony, ziemniaki, pustaku, tepe dzidy. I szybko dalem sobie spokoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)