Wpis z mikrobloga

Jaka szkoda, że nie zdążyłem w nocy zrobić screena najgłupszego komentarza na wykopie w miesiącu grudniu zanim autor go usunął.

W każdym razie powiem tak:

Katolik to człowiek, którego nie obchodzi to, że ktoś jest szczęśliwy i nie krzywdzi innych. Katolik to człowiek, który potrafi dyskredytować innego człowieka tylko dlatego, że tak [rzekomo] nakazała jemu oraz niepiśmiennym pasterzom niewidzialna istota o magicznych zdolnościach jakieś tysiące lat temu na jakiejś pustyni na jakimś zadupiu świata.

W usuniętym komentarzu kolega dendrofag sugerował, że osoby homoseksualne udają szczęśliwe, a w rzeczywistości cierpią i można je [z pomocą Bożą oczywiście] wyleczyć, a cała lewica ma ich w dupie i wykorzystuje w celach politycznych. W domyśle oczywiście tylko katolicy o nich dbają...

#bekazkatoli #katolicyzm #religia #neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm
D.....m - Jaka szkoda, że nie zdążyłem w nocy zrobić screena najgłupszego komentarza ...

źródło: comment_rTnW25oc1ZjNg51wa4oYUHA5boHUTalV.jpg

Pobierz
  • 28
@buta-pren:

Każdy ma napisane w profilu że katolik?


Wielu ma:) Od orłów na biało-czerwonym tle po Maryję w awatarze, udzielanie się pod tagami takimi jak #mikromodlitwa, popieranie skrajnej prawicy, ruchów narowodych, które postulują "Wielką Polskę Katolicką", walka z urojonym "lewactwem", minusowanie-zakopywanie krytyki Kościoła i religii

co się dzieje w tym kraju Co takiego się dzieje? Morderstwa, opluwanie lgbt? Gdzie?


Opluwanie lgbt przez polskich przedstawicieli Kościoła, agresja słowna na forach internetowych-
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Zwyczajnie obrzydliwy i niebezpieczny komentarz.

"Pomimo powszechnej zgody w środowisku naukowym, że zarówno homoseksualizm jak i heteroseksualizm są normalnymi ekspresjami seksualności, niektóre organizacje polityczne i religijne próbują zmieniać orientację seksualną poprzez terapię, agresywnie propagując tę postawę społeczeństwu. Takie działania są znacznie szkodliwe, ponieważ prezentują fałszywe przekonanie, że homoseksualizm jest chorobą psychiczną, uznając często, że brak możliwości zmiany orientacji seksualnej jest moralną porażką." - APA

Dlatego właśnie ważna jest rzetelna edukacja
Od orłów na biało-czerwonym tle


@Dobre_bo_z_Marcepanem: To ci przeszkadza? We własnym kraju nie można?

udzielanie się pod tagami takimi jak #mikromodlitwa


To też?


minusowanie-zakopywanie krytyki Kościoła i religii

Neuropa nie zakopuje i nie wzmaga nienawiści do kościoła?

Opluwanie lgbt przez polskich przedstawicieli Kościoła, agresja słowna na forach internetowych- w tym na wykopie


Który to hierarcha tak pluje?

Na wykopie nienawidzi się wszystkich.

Nie róbcie z siebie ofiar, bo LGBT zawsze w
@buta-pren:

To ci przeszkadza? We własnym kraju nie można?


Szanowny panie, oczywiście, że można mieć patriotyczne i religijne awatary na wykopie i mi nic do tego. Jednak spytałeś, czy każdy ma napisane w profilu, że katolik- no to odpowiadam- właśnie zbiegiem okoliczności właśnie takie osoby są katolikami.

To też?


Jak wyżej.

Neuropa nie zakopuje i nie wzmaga nienawiści do kościoła?


Część wzmaga, ale mówię o przypadkach, gdy mamy normalne treści negatywnie
Akurat nie jestem przedstawicielem lgbt. Jestem hetero o centrowych poglądach, ale nie uważam, żeby ten kraj i krzykliwy procent homofobów ułatwiał lgbt życie.


@Dobre_bo_z_Marcepanem:

Piona, centrysta, hetero satanista here.Ja uważam że ta krzykliwa, marginalna społeczność lgbt nie ułatwia życia większości.Chcą ślubów, proszę bardzo, założyć kościół gejJezusowy i po krzyku, ale nie, muszą się #!$%@?ć z butami do katolickiego.Ja to bym w ogóle #!$%@?ł kościół z przestrzeni publicznej, jak również #!$%@?łbym śluby