Wpis z mikrobloga

@Zarzadca: Też pamiętam takie czasy, I racja bardzo miło wspominam tamte chwilę. I nie widzę nic złego w takim myśleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwyczajne wspomnienia, każdy ma jakieś i lubi do nich wracać, to normalne w odróżnieniu do czepiania się ludzi o to co mają w głowach (a zwłaszcza) jeśli to nikogo poza nimi nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Zarzadca: Spokojnie, gość pisze, że już nigdzie nie umie dostać takie"eeeeee"go rosołu jaki zapamiętał za dzieciaka sugerując, że inni też takiego dobrego nie jedli. W tym nadal niema nic złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zarzadca:

rozrywka jak kura bez łba potrafiła czasem ganiać dłuższą chwilę


Jak się kurze utnie łeb to się jej nie puszcza, żeby obryzgała wszystko naokoło krwią. No chyba, że kogoś ekscytują takie widowiska.
  • Odpowiedz
@Zarzadca: przecież to jest krzywe, ja przez świniobicie oglądane w dzieciństwie mam wstręt do mięsa utrzymujący się do dnia dzisiejszego, a ten by se na kurę biegającą bez głowy popatrzył bo tęskni xD niech se na liveleak poszuka rany
  • Odpowiedz
@Zarzadca Ja mam inne zdanie, ilu jest dziadków co sobie chwalą PRL... Dobrze wspominają tamte czasy bo to ich młodość, pierwsze miłości, pierwsza WSK SHL itp. Tu jest haczyk z takim #!$%@?
  • Odpowiedz
@Zarzadca: sam zaczyna zaprzeczać temu co w "Polactwie" napisał, zajebista książka poleam każdemu od lewej do prawej strony a Ziemkiewiczowi #!$%@?ło niestety troszeczkę,...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Qutaphone: nie robi to na mnie absolutnie żadnego wrażenia, ale kurę powinno się trzymać po zabiciu, aby szybciej zdechła i mniej cierpiała, a nie tej dawać jej biegać i jeszcze to dzieciom pokazywać dla zabawy
  • Odpowiedz
  • 2
#!$%@? z kura, kaczka z 5 min potrafi #!$%@?ć z obcieta głową po podwórku l. To jest widok dla dzieciaka 7-8 lat l
Widziałem
  • Odpowiedz