Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Swieta bez inby to nie swieta.

Ojciec mojego rozowegopaska stwierdzil dzis, ze facet bez prawa jazdy to nie facet. W odpowiedzi przedstawilem swoja definicje meskosci. Facet z dlugami to nie facet.

Jestesmy wlasnie w drodze do domu. Pisze z fotela pasażera. Przesadzilem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 117
@HAL__9000: pfff, chyba jednak ci się nie uda prowokowanie mnie, bo to ja tutaj jestem tym, co sobie kpi xD wygryw z prawem jazdy xDDD skąd ty takie gówno bierzesz? To tak jakby napisać „wygryw w butach” xD prawo jazdy to jest w tych czasach niemal wyznacznik człowieczeństwa w wysoko rozwiniętych społeczeństwach, ale #!$%@? tam, wmawiaj sobie, że jest inaczej xD
@AnonimoweMirkoWyznania: a tak serio, to czemu nie masz prawka? Jeśli długów nie masz, to znaczy, że z funduszami sobie radzisz. Problemy zdrowotne? Przecież tutaj chodzi o ułatwienie sobie życia. Będziesz chciał jechać do sklepu albo w weekend gdzieś za miasto, to będziesz czekał na różowego czy mpkiem? Rozumiem nie mieć samochodu, bo to faktycznie czasami może być nieopłacalne, zwłaszcza jeśli ktoś żyje w dużym mieście i musi się liczyć z funduszami,
@wykopek12345: A ty nadal spamujesz swoimi "przemyśleniami" wziętymi z prosto tylnej części ciała. Umiejętność rozumowania, odczuwania, postrzegania świata i innych ludzi oceniam u ciebie na 0. Ale spoko, pewnie posiadanie czegoś tak potrzebnego i niezbędnego jak czcigodne prawo jazdy ci to zrekompensuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ten ojciec to niewychowany gbur, kogoś gości u siebie i jeszcze ubliża, czego się spodziewał? Że wzamian dostanie czekoladki? Dobrze bucowi pocisnąłeś. A prawo jazdy to tylko plastik, który mozna wyrobić w każdym momencie i jest banalnie prosty i to na pewno nie ten gówniany kawałek plastiku mówi o tym czy ktoś jest facetem czy nie xD. Ja zdałem za pierwszym razem rok temu w wieku 26 lat, bo wcześniej