Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Swieta bez inby to nie swieta.

Ojciec mojego rozowegopaska stwierdzil dzis, ze facet bez prawa jazdy to nie facet. W odpowiedzi przedstawilem swoja definicje meskosci. Facet z dlugami to nie facet.

Jestesmy wlasnie w drodze do domu. Pisze z fotela pasażera. Przesadzilem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 117
@AnonimoweMirkoWyznania Jak się pytasz na wykopie czy przesadziłes to znasz odpowiedź. No chyba że naprawdę chcesz znać odpowiedź społeczności gdzie najpopularniejszy jest facet robiący w #!$%@? łaski na tinderze i wszelakie patostreamy A wracając do sedna to nie każdy jest tobą. Nie każdy ma wozona dupe jak trzeba. Czasami ta druga strona właśnie jest ta co musi wozić dupe tym co nie mają prawka. Pomysł ze gdyby nie podejście ojca (które tak
brak kawałka plastiku definicją zaradności i męskości, to jest coś niesamowitego że można myśleć w tak prostolinijny sposób. Ja się teraz nie dziwię że w Polsce jest tylu samobójców bo skoro brak plastiku sieje taką nienawiść i pogardę to co dopiero brak mieszkania albo inne życiowe rzeczy.
@mat888: brak mieszkania nikogo nie dziwi, ale zrobienie prawa jazdy to miesiąc nauki teorii i 30 godzin jazd, zdają największe karyny i sebki osiedlowe, ludzie lekko upośledzeni, największe ofermy życiowe. Jak ktoś twierdzi, że 20+ lat i brak prawka to jest coś normalnego, uważa się za normalnego, to nie mam pytań. Tu nie ma nic prostolinijnego - albo zdajesz prawo jazdy i jesteś normalny, albo wymyślasz teorie na swoje #!$%@? i
brak mieszkania nikogo nie dziwi


@wykopek12345: dziwi, spotkałem się już z opinią od kobiety że facet z którym się spotkała to powinien mieć już mieszkanie a koleś był około 40 jeśli dobrze pamiętam.

albo zdajesz prawo jazdy i jesteś normalny, albo wymyślasz teorie


@wykopek12345: i to jest właśnie przykład tego prostego zero-jedynkowego myślenia o którym pisałem, nie ma dla was opcji pomiędzy.
@wykopek12345: Błagam cię, skończ pisać te swoje ograniczone idiotyzmy. Zostałeś wraz ze swoimi "męskimi" koleżkami zaorany wielokrotnie pod tym wpisem, ale nadal ci mało i brniesz dalej w to, co masz zakodowane w tym swoim małym, ignoranckim rozumku, dodatkowo pełnym nienawiści i pogardy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo złym i zepsutym człowiekiem jesteś.