Wpis z mikrobloga

@EN_Norbert: nie wiem mam golarkę philips one blade i doceniam to ze nie muszę się za każdym razem #!$%@?ć z pianka do golenia i płynem po goleniu
  • Odpowiedz
@Uffnen: jeżeli goliles sie 20lat temu (tzn ze ja mialem jeszcze mech pod nosem) nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić. Zatem, przepraszam i zazdraszczam Gilletta sprzed 20lat. Masz go jeszcze ?
  • Odpowiedz
@Uffnen: nie w żadnym wypadku, wolałbym przeczytać, że przeprosiny przyjęte :) Kiedyś na targu staroci widziałem takiego klasycznego motylka Gilleta i szkoda mi było wydać 30euro (bo to chyba było na słowacji) do dziś sobię pluję w brodę, że go nie kupiłem.
  • Odpowiedz
  • 1
@EN_Norbert przyjęte, ale ja się nawet nie obrazilem ;) miałem takie pudełko starych maszynę, jeszcze po ojcu nawet. Ale jako, że się nie gole to nie wiem gdzie on jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mój pierwszy wpis to były heheszki bardziej niż atak ;)
  • Odpowiedz
Dobra drogie Mirki fajnie się z Wami podroczyć z tymi w rurkach i z tymi bez rurek, szkoda tylko że niektórych mój wpis za mocno upiął w spodniach. Wszystkim bez wyjątku wesołych świąt.
  • Odpowiedz