Wpis z mikrobloga

Wiecie co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? To, że mamy dzisiaj wigilię, wigilię którą spora część przegrywów będzie spędzać z tymi p0lkami na które tak plują, z tymi p0lkami, które są ich matkami, babciami, siostrami czy kuzynkami.
I żaden z nich nie pomyśli, że są to takie same osoby i kobiety jak te, które wyśmiewają i wystawiają na tinderze z fejk kont.
#przegryw #tinder #p0lka #przemysleniazdupy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywWykopek: Jak możesz nazywać kobietę, zwłaszcza własną, lochą? Już nie pytam, jak można wierzyć w to, że tysiące kobiet obecnych na danej stronie jest identycznych, bo pewnie nie uzyskam odpowiedzi. W tej sytuacji musiałabym zakładać, że jesteś przegrywam, bo jesteś na wykopie, a dzisiaj przeczytałam tutaj kilka komentarzy ewidentnych przegrywów.
  • Odpowiedz
@elenthar1987: Nie odpisuj mu. Nie jest warto. Ja na Tinder poznałem dziewczynę, która liczy na coś więcej, a nie jestem najszczuplejszy, nie mam mordy modela, pracę dopiero będę mieć po nowym roku (pewnie nie najlepszą) i wszystko według niej nadrabiam charakterem. Da się? Da. Nie mówiąc już o tym, że choruję na fobię społeczną i depresję.
  • Odpowiedz
@ImieRocznikPL: Oczywiście, że się da ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że nawet na tym gównianym wykopie są osoby, które to udowadniają. Tylko niezbyt inteligentni ludzie wrzucają wszystkich do jednego worka. Pozwala im to na maksymalne uproszczenie rzeczywistości, bo tylko w takiej potrafią funkcjonować.

mam lochę

swojej tak nie nazywam xD


@PrzegrywWykopek: OK
  • Odpowiedz
@elenthar1987 nie no, pewnie, a eksperymenty to ustawione? Że typy obrażają lochy, a te proszą o spotkanie xD kiedy normalnym typ by został usunięty z pary i jeszcze zwyzywany. No bardzo mi przykro, ale może na tinderze nie ma takich samych loch, ale wzorzec jest prosty, atencja, atencja i jeszcze raz atencja @ImieRocznikPL spytaj ja ile miala benisow w cipie i pomnóż przez 3 xD
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Napiszę na koniec tylko tyle, że masz partnerkę (choć szczerze w to wątpię), nazywasz ją lochą, a ona nadal z tobą jest. Zastanów się nad tym przy wigilijnym stole. Spokojnych świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz