Wpis z mikrobloga

@meloman: Większość tabeli spoko, ale przydało by się jeszcze zrobić wiersz z procesorami, oprócz tego bazowanie na wielkości baterii jest bez sensu bo często jak długo telefon działa na jednym ładowaniu zależy od tego jak bardzo jest energooszczędny. W aparatach tak samo, teraz w ogóle nie patrzy się na megapixele, nawet na światło nie bardzo, należy patrzeć tylko na porównania i recenzje, bo nie można tak łatwo porównać aparatów patrząc na
@lukaschels: Na początku jak szukałem to też notche odrzucałem ale wychodzi na to że wiele fajniejszych telefonów teraz wychodzących tego notcha jednak ma a niektóre mają nakładkę która "maskuje" notcha np w LG G7 Fit. Xiaomi Mi Mix 2 nie ma jacka 3.5 mm więc nie biorę go pod uwagę - w ogóle niepotrzebnie robiłem rubrykę jack w tabelce.
@Kutalongest: ja zdaję sobie sprawę z tego że LG G7 fit z baterią 3000 mah może działać dłużej niż np Redmi Note 5 z baterią 4000 mah - wszystko zależy od tego jak system oszczędza baterię itd. Co do procesorów to może zrobię taką rubrykę ale generalnie niewiele ona mi będzie mówiła bo nie znam się na procesorach mobilnych. Jak dodam to wrzucę tutaj.
@Deska_o0: Telefonik fajny ale dla mnie brak wejścia na słuchawki go wyklucza. Wiem że są przejściówki USB-jack 3.5 mm ale nie wiem czy używając ich można korzystać z equalizera i innych efektów dźwiękowych.
Mam od miesiąca rn6pro za troche taniej co prawda (138 funtów w promo) i po przesiadce z rn4x wrażenia na plus:) fajny gadżet z tymi 4 aparatami tło całkiem spoko rozmywa ten z tyłu, notch co kto lubi, ja traktuje to tylko jako wątpliwa ale ozdobę no niby ten gorny pasek na powiadomieniw się tam miesci