Wpis z mikrobloga

Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo chorzy jesteście, jak bardzo nienawidzicie siebie i przerzucacie to na dziewczyny na #tinder udając eksperyment społeczny. Poszukajcie pomocy nim nie zajdzie to za daleko.
#przegryw
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WypadlemZKajaka ja mam Tindera i ciekawe przygody za sobą z fajnymi dziewczynami i uwierz że mam beke z tego niezła, ty boldupisz bo jakaś laska robi sobie nadzieję na chada. Nikt nic nie traci poza odrobina czasu a uwierz że dużo ładnych lasek zachowuje się tak samo jak Klaudiusz.
  • Odpowiedz
  • 4
@WypadlemZKajaka Masz w 100% rację. Najbardziej mnie rozwala jak piszą ''haha głupia karyna już po kilku wiadomościach chce iść do łóżka, ale su...'' a prawda jest taka, że większość z tych przegrywów w środku nocy by na drugi koniec miasta pojechała gdyby jakaś dziewczyna powyżej 2/10 dała choć cień szansy na stracenie dziewictwa anonka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sanctified90:

Uwierz ze znam kobiety wielu narodowości i Polki to mega szmaty i nie szanują rodaków a za granicą skaczą na inne baty szybciej niż czeszki,litwinki czy słowaczki.


Uwierz mi, że zjeździłem całą Europę kilka innych miejsc i mam absolutną pewność, że p--------z kocopoły.
  • Odpowiedz
  • 4
@Sanctified90 Idąc twoja logiką to, że jakaś tam laska kiedyś skrzywdziła faceta to sprawiedliwym będzie jak ja skrzywdzę inną losową dziewczynę. I tu nawet nie chodzi o ten zmarnowany czas. Losowa dziewczyna może mieć teraz zaburzoną samoocenę. Było jej pewnie bardzo przykro. Co na tym zyskał świat? Ano to że banda stulejek się uśmiała
  • Odpowiedz