Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: to ciekawe, bo czytałem wiele razy, że lewackie ... chcą delegalizacji ugrupowań narodowych. Poza tym ja nie wspomniałem nawet słowa o ww grupie, ale jak widać, wy lewacy, potraficie tylko generalizować jak wasi przyjaciele nasisci.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: nie, to wy nie chcecie przyjąć do wiadomości, że jesteście roszczeniowym nazistowskim planktonem, który na sile zmusza innych do swoich #!$%@? poglądów aka punktu widzenia. Z reszta, z kim ja tu się wdaje w dyskusje? Z lewackimi ... .
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: czyli ja też już jestem lewakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy się wdać z tobą w dyskusję i już się człowiek staje lewakiem? Idąc tą logiką, to lepiej dla ciebie jak sobie darujesz rozmowy z ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: nie kolego. Ja ci tylko chciał uzmysłowić, ze niebezpieczne jest odmawianie komuś prawa do normalnego życia tylko ze względu na własne, niczym niepoparte przekonanie, ze jakaś grupa społeczna to folklor i skoro ja się nimi brzydzę to nie powinni istnieć w moim świecie.

Dzisiaj ty uznasz, ze homo powinni się chować przed światem, a jutro przyjdzie ktoś i uzna, ze narodowcy nie maja prawa do normalnego funkcjonowania. Odmówi im
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: poza tym to możesz zawsze usunąć konto skoro tak razi cię istnienie innych opinii na tym portalu. Człowiek inteligentny z chęcią konfrontuje swoje poglądy z innymi. Tobie najwidoczniej to strasznie przeszkadza skoro musisz cały czas zaznaczasz jak cierpisz z tego powodu, ze musisz odpowiadać posty lewackich #!$%@?
  • Odpowiedz