Wpis z mikrobloga

@ZeromNesse: w ani jednym zdaniu powyżej nie przesądzałem, ze to nie jest choroba. Ja napisałem tylko tyle, ze zwykła ludzka przyzwoitość wymaga poszanowania prawa do normalnego życia dla takich ludzi.

Tobie samemu przeszkadza to, ze jakieś lewackie ugrupowania chcą dekegalizacji ruchów narodowych ale jednocześnie postulujesz brak podstawowych praw dla homosi
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: jasne, a co z moimi prawami i moim poczuciem przyzwoitości? Liczy się tylko tęczowa hałastra a inni niech spieprzają? Odczucia innych są nieważne? Nie uważam homoseksualistów za ludzi normalnych i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób bo naciskiem lobby homoseksualistów i w imię chorej poprawności politycznej. Geje czy tam homosie maja zapewnione podstawowe prawa - sęk w tym, że chcą więcej niż
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: co z twoimi prawami i poczuciem przyzwoitości? To co z wieloma innymi prawami. Żyjąc w społeczeństwie musisz pogodzić się z tym, ze niektóre z tych praw będą ograniczone albo wygaszone, bo prawa innych maja większa wagę niż twoje.

Przykładowo mieszkając w bloku muszę się pogodzić z tym, ze inni trzymają w swoich domach zwierzęta chociaż mam na nie uczulenie i ich nie lubię. Ich prawo do posiadania psa jest ważniejsze niż moje prawo do życia w wolności od psów.

Tak samo będąc emerytka albo osoba mocno uduchowiona mógłbym nie chcieć widzieć gołych bab na bilbordach, ale prawo innych do reklamy albo swobody eksponowania swojego ciała jest ważniejsze niż moje prywatne odczucia i prawo do wolności od takich
  • Odpowiedz
@Holiday: przywraca wiarę w ludzkość tez rozkład plusów w powyższej dyskusji, dzban ignorant @ZeromNesse nie dostaje poparcia, ba gdyby były minusy to pewnie byłyby to najbardziej minusowane wypowiedzi co oznacza, ze takich ludzi jest całe szczęście mniejszosc. To się powoli zmienia w społeczeństwie i idzie w dobrym kierunku.
  • Odpowiedz
@ZeromNesse homoseksualizm został wykreślony po przeprowadzeniu badań i analiz, a głosowanie było dopiero później... poczytaj jak homoseksualizm znalazł się na liście chorób pomimo sprzeciwu większości psychiatrów ;)
  • Odpowiedz