Wpis z mikrobloga

Jest godzina 00:00:03 23.12.2018 dziś mam swoje urodziny i są to urodziny jakieś inne niż zwykle...
Dziś mija mi równy miesiąc i 2 dni wygnania z domu czyli #mireknawygnaniu
jak to wygląda aktualnie?
0 kontaktu z strony rodziny nie odbierają telefonów z dnia na dzień coraz bardziej ich olewam szczerze mówiąc, po prostu się mnie wyrzekli że tak powiem.
Pracuje, ze zdrowiem coraz gorzej po prostu choruje a głównie żyję dzięki tym osobą @Chroniczny @Kacorek @ladyoutwalking @marmolada1990 i @WINOGROON Dziękuje im wszystkim za niesamowite wsparcie z ich strony :)
Tak więc pijcie ze mno kompot dziś bo jutro już święta się oficjalnie zaczynają
Niestety ja te święta spędzam samotnie.
Minął miesiąc a ja czuje się jakoś silniejszy psychicznie i fizycznie ale nadal czuję tą pustkę w środku...
Nie wiem jaka to pustka ale domyślam się że to przez rodzinę, brakuje mi takiego wsparcia rodzinnego miejsca że wiem gdzie zawsze mogę wrócić, ale cóż rodziny się nie wybiera
To chyba wszystko z mojej strony co miałem do powiedzenia po miesiącu, także Wesołych świąt już życzę Mirkom i Mirabelkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #oswiadcznie #warszawa #wesolychswiat #urodziny #pijciezemnokompot #gownowpis
Pobierz AntyNormickiPolaczekCwaniaczek - Jest godzina 00:00:03 23.12.2018 dziś mam swoje urod...
źródło: comment_4WdF5rEP3Deqiuox3R4f5OlmJj8jgBwn.jpg
  • 151
@The_Pelek: @Telofaza: @kmhh: @Zgrywajac_twardziela: @bazylo: @Cukrzyk2000: @livii: @cakeven: @mlody18: @dildo-vaggins: Dziękuję :)

@Brajanusz_hejterowy: No co ty XDD


@janstar: I tak robię jednak z czasem zwłaszcza wieczorami w łóżku przeszłość bywa silniejsza, mimo wsystko patrze na przeszłość gdyż to ona mnie ukształtowała takim człowiekiem jakim jestem.