Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile to razy słyszałem: idź do normalnej roboty, a nie tą swoją gówno-firemkę próbujesz rozwijać. Pracuj za 2k miesięcznie, przynajmniej stabilnie masz. Więc oficjalnie oświadczam: niech wszyscy wsadzą sobie w dupe takie rady. Nie poddałem się kiedy było #!$%@?, aktualnie moja gówno-firemka to spółka z o.o., a ja jako prezes i jednocześnie właściciel posiadający 100% udziałów żyję jak człowiek. Święta w tym roku na bogato ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#oswiadczenie #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ile to razy słyszałem: idź do norma...

źródło: comment_p1o5qFZiXX2S0apwC308jCGslUTIZVGP.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Wydatki do 22 grudnia tyle i tyle. Szkoda, ze nie widac wszystkich wydatkow. Rownie dobrze moga to byc oplacone faktury firmowe. Jak ja bym w swoim banku mial taka opcje to by wyskoczylo pol miliona w miesiac- i to miesiac w miesiac. Obrot =/ zarobki.
  • Odpowiedz
@kentarro: jeśli OP faktycznie ma sp. z o.o. to konto prywatne nie jest kontem firmowym. A jeżeli kupił coś w Aparcie i Douglasie z firmowego konta to już mu współczuję tłumaczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kasa spółki to kasa spółki i nie możesz jej sobie wyciągnąć ot tak jak przy zwykłej DG. Wiem, bo sam kiedyś hot doga na Orlenie kupiłem przez przypadek firmową kartą (
  • Odpowiedz
@kentarro: Dokładnie. Ja mam kosztów stałych na kilkaset tysięcy złotych miesięcznie i wydanie tych pieniędzy nie oznacza, że coś zarobiłem. Odpukac, naszczęście zarabiam zazwyczaj, ale może być różnie.
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu Żeby coś podciągnąć pod firmę trzeba mieć paragon. Nie każdy zawsze bierze paragony przy zwykłych zakupach. Na każdy wydatek czy przychód musisz mieć kwit, to nie jest tak że sobie poprostu robisz przelewy czy wydajesz kasę.
  • Odpowiedz