Wpis z mikrobloga

Piszę se z laską na #tinder i ona się mnie pyta. "Czym się interesuję?" Odpisałem jej, że ćwiczę boks, chodzę na siłownię, tańczę salsę, interesuję się, inwestuję i spekuluję na rynkach finansowych, często pływam i chodzę na saunę.
Ona usunęła parę. Chyba szukała kogoś kto lubi netflixa, muzykę, spotkania z przyjaciółmi i podróżowanie.

#logikarozowychpaskow #przegryw #wygryw #chad #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #gownowpis #heheszki
  • 57
  • Odpowiedz
  • 0
@nika_blue jesli chodzi o silownie czy basen to wiadomo ze to nie jest nic takiego. Ale czy ja powiedzialem ze chce cos w tych zainteresowaniach osiagnac? Dla mnie to reakreacja i dobre spedzanie czasu, kiedy sie wyżyje na boksie czy na silowni. Do tego probuje caly czas dbac o siebie, a widzac po sylwetce tamtej dziewczyny to chyba bylo widac ze chyba ani razu nie ćwiczyła. Na salse chodze bo po prostu zeby nie byc jakas kloda jak większość ludzi podczas tanczenia.
A co do inwestowania i spekulowania. Mam juz dobre portfolio inwestycyjne, pochodze z biednej rodziny gdzie rodzice zarabiaja najnizsze krajowe, a w swoim portfolio mam wiecej hajsu niz niekiedy niejeden banan co bierze hajs od rodzicow. Co do spekulowania to gdy serio mam jakis wolny hajsik co mi tam go nie szkoda za bardzo to se wejde na forexa i poskalpuje. Jeszcze majac 22lvl pracuje w jednym z najwiekszch bankow inwestycyjnych na swiecie i dostaje taka wyplate ktorej z 70% osob nigdy nie zobaczy co miesiac na swoim koncie.
Do tego mam juz dobrze obrane cele na swoja przyszlosc. Za dwa lata lece do Singapuru pracowac dalej na swoim dziale w swoim banku, a potem chce dostac się na tradera instytucjonalnego w jakims hedge fundzie etc.
Cos jeszcze wytłumaczyć?

Do tego jak bylem maly to chodzilem 8lat na karate, dwa lata na mma, teraz od 3 lat na boks, krecilem dlugoposem przez 4 lata, nawalalem na deskorolce przez 3 lata, jezdzilem na fingerboardzie przez cala gimbaze i dluzej, streetworkout od gimbazy po pocztek
  • Odpowiedz
fizyka, matematyka, filozofia, historia to wszystko nauki, o których można opowiadać latami


@Defter: No spoko, zgadzam się z tym. Chociaż akurat sport i kryptowaluty to dziedziny, którymi dziewczyny są rzadko zainteresowane. O matematyce i filozofii chętnie bym porozmawiała, sztuka, muzyka jest w porządku, to są obszary wiedzy, które faktycznie skłaniają do myślenia i rozwijają. Sport... no cóż, z intelektualnego punktu widzenia nie jest nazbyt głębokim tematem.
  • Odpowiedz
  • 0
@janeeyrie sport nie jest z intelektualnego punktu widzenia głębokim tematem XDDD
A nie tylko mozna inwestowac w kryptowaluty XD

A muzykę to każdy słucha i jak ktoś wstawia że interesuje się muzyką, a pewnie tylko słucha se to co wszyscy. Jak w ogóle to można zaliczać do zainteresowań.
  • Odpowiedz
  • 1
@janeeyrie ale ja pisze o laskach co sluchaja jakies ariany grande a pisza ze interesuja sie muzyka
Nie pisze o zadnej muzyce wspolczesnej etc

A w sporcie? Motoryka ciala, biologia ciala, nauczyc sie jak reaguje Twoje cialo na rozne bodzce, w jakis sposob dzialaja dane miesnie, sciegna, przywiezi. I sport uczy jak byc zmotywowanym w zyciu a nie ogladac jakies gowniane filimiki i obrazki jakies banalne z motywacja na instagramie i
  • Odpowiedz
  • 0
@janeeyrie wole zarabiac duze hajsy a w miedzyczasie trenowac cos i dbac o swoje cialo.
Niz byc zwykla p0lka ktora wszystkie swoje kompleksy ukrywa za #!$%@? makijażem
Wesołych Świąt
  • Odpowiedz
ja pisze o laskach co sluchaja jakies ariany grande


@kennyskrrt: Ale dokładnie takie samo podejście do sportu ma większość ziomków. Chodzą na siłownię i potrafią się pochwalić ile wyciskają i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@janeeyrie rozumiem Cię, ja akurat interesuję się sprawą ciała człowieka, cały czas dyskutuję na te tematy z kumplami z awfu etc
Ale siłownie uważam jako zwykły dodatek do boksu, tak samo jak pływanie na basenie.

Głównymi moimi zainteresowaniami jest moja kariera w banku, trading, boks i salsa. Reszta to zwykłe dodatki.

Ps. Tylko wiesz jest różnica i tak, bo goście na siłowni też słuchają muzyki XD a typiara bierze laptopa pod
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: tylko, że nie wiesz co mogło spowodować taką reakcje, może np. w przeszłości miałą do czynienia z przemocą w domu to Twoje zainteresowanie boks jest dla niej może być jednoznaczne jako nie. btw na czym tradujesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@dimitrov aktualnie moj portfel to jakos 25% surowce fizycznie, etfy na spolki wydobywcze, posiadam troche dolarow i franków na lokatach, akcje jakichs nonamowych firm dobrych fundamentalnie jak gazprom, kupuje kontrakty tez na surowce typu uran, platyna i rope, shortuje tesle :d i niekiedy jak chce się trochę wyżyć to sobie spekuluje na cfd'kach na forexie na glownych parach walutowych
  • Odpowiedz
@drazekorsarz sam #!$%@?, ja nikogo nie obrażam tylko napisałam jaki może być powód. Dla jednej osoby Netflix i podróże są nudne, dla innej siłka i tańce. Nie ma w tym większej filozofii.
  • Odpowiedz
@advert no może się obracasz w takim towarzystwie, wiadomo, że na kursie tańca, czy w klubie na wieczorze salsy laski są zainteresowane tańcem. Ale moja szkoła Yogi jest piętro pod szkołą tańca więc poznałam wielu kursantów i połowa z nich jest zmanierowana i zachowują się jak by woleli panów ;) A Ci co nie wolą są tak komiczni w swoim podrywie, że wszystkie koleżanki z zajęć uciekają jak najszybciej. Pozatym połowa
  • Odpowiedz
@kennyskrrt no to jak widać miałeś różne zabawki, ja ich nie krytykuje bo sama chodziłam na basem, siłownię czy boks (ale sam trening bez sparingów) i wiele innych sportów czy aktywność. Też miałam deskorolkę i fingerboarda w gimnazjum. Mi nie musisz tłumaczyć tylko mówię, że dla niektórych dziewczyn ktoś kto się interesuje głownie sportem może się wydać nudny. Nie chcę nikogo obrażać ale wielu jest sebkow które się niczym nie interesują
  • Odpowiedz