Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam w #forza #forzahorizon4 klas samochodów.
Mam np. moje ulubione Porsche Cayenne jako klasa A.
Nie znam się na tuningu więc chciałbym je ulepszyć kupując gotowy zestaw z ustawieniami, ale zmieni mi to klasę samochodu na B albo C. Co w praktyce to oznacza? Nie będę mógł brać udziału w dotychczasowych wyścigach? Gdzie w ogóle gdy się zaczyna wyścig są napisane wymagania co do samochodów?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunga: nie używaj automatycznych tunningow, są kiepskie, lepiej ściągaj udostępniane przez ludzi. Klasy masz od najsłabszych D, C, B, A, S1, S2, X. Odpowiadają one w dużym przybliżeniu za prędkość i moc. To tego dochodzą typy samochód, np. Retro rajdowdowki, salonowe seddany, supersamochody itp. możesz dokładniej je poznać używając filtra podczas wyszukiwania samochodu. Zawody możesz konfigurować pod parametry jakie sam wybierzesz przed wyścigiem wybierając stwórz zawody po lewej stronie, niebieska
  • Odpowiedz
@ominius: Dzięki, że się tak rozpisałeś - wiele mi wyjaśniłeś. O te tuningi od ludzi mi właśnie chodziło i też sam zauważyłem, że wymaksowanym Bugatti wcale mi się dobrze nie jeździ bo targa asfalt na każdym biegu, a przeciwnicy mają auta na podobnym poziomie więc przegrywam.
  • Odpowiedz