Wpis z mikrobloga

Nie wpadliście na to, ze jeżeli laski Wam nie odpisują na Tinderze lub umawiają się na spotkania i usuwają pare, to może przeprowadzają ten słynny w Waszych kręgach eksperyment społeczny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no w sumie niemożliwe, przecież facet może wygladac jak wyglada i nie musi o siebie dbać, to kobieta musi wygladac, dbać o siebie i nie może mieć wymagań ( ͜͡ʖ ͡☉)
#stulejacontent #przegryw #zwiazki #tinder
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polkopsky: miałem na myśli rzeczy, na który masz realny wpływ np.: tluste, zaniedbane włosy czy brudne paznokcie. To co napisałeś jesteś bez problemu w stanie nadrobić czymś innym przy dalszym niż powierzchownym poznaniu.
  • Odpowiedz
@Polkopsky: to przerzuć się na real i próbuj w realu
@Mest666: co zrozumieć? Ze cymbale jeden z drugim zamiast próbować rozwiązać swoje problemy to płaczecie na necie i liczycie, ze to coś zmieni? Nie przegrywasz życia przez genetykę czy przez c--j wie co innego tylko przez siebie samego. Przez swoje podejście do tematu
  • Odpowiedz
@Polkopsky: jak masz zero sparów to spróbuj z innymi fotkami, udoskonal opis, jak się uda to atakuj, ja trzymam kciuki. A tak w ogóle przez wiele lat zmagałem się z naprawdę mocnym trądzikiem, którego za nic w świecie w pewnym momencie nie mogłem wyleczyć. Dopiero w tym roku jakoś się udało. Do dziś mam blizny i zaczerwienienia. Jakos nie narzekałem i nie płakałem, ze przez genetykę mam z-----e życie.
  • Odpowiedz