Wpis z mikrobloga

@msea940: Co do twojego postu nizej wiec zacząłeś wachlować mając 11 lat hę ? i robiłeś przerwy na miesiąc stwierdzając że nie ma sensu hę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to słuchaj koleżko nie obrażam cię ale masz zajechany mózg jak meserszmit ! nie masz innego punktu odniesienia do stanu nofapu ( ͡° ͜ʖ ͡°) po 1 miesiącu to i ja nic nie czułem bo po 1 miesiącu nie zaznasz jakiego kolwiek innego uczucia musisz przejść żmudny proces 180 dni ! wtedy poczujesz różnice jak niebo a ziemia , różnicę o 180 stopni. Więc zanim się wypowiesz jak rzeczoznawca nofapu to ukończ te 180 dni i wtedy podziel się swoją opinią a nie jak typowy janusz : meh zrobiłem przyrwe na misionc i nic nie czujem to wy od tego macie #!$%@? w główach przegrywy ! . ( ͠° °) no #!$%@?....() Poza tym nofap to połowa roboty do bycia lepszym w życiu, a co z ćwiczeniami ? dobrze zbilansowaną dietą ? ruchem ? to druga połowa która uzupełni twoją osobowość i całokształt. Nie poczujesz spektrum działania po 1 miesiącu bo statystycznie mózg i jego neurohormonalna gospodarka potrzebują około 90 dni na regeneracje po codziennym #!$%@? go dopaminą po orgaźmie, noradrenaliną po podnieceniu i #!$%@?ą prolaktyną która sprawia że masz wyjebongo na całe życie nie zauważając że czas ci mija ( ͡º ͜ʖ͡º) nofap działa u osób uzależnionych mając na myśli uzależnienie czyli nawet tych co robią to raz na tydzień bo sie nie obejdą bez tego XDDD. U takich osób po 180 dniach mózg,organizm działają sprawniej i intensywniej niż u przeciętnego człowieka ale stan się normuje już po roku zaprzestania , nie wiem może mózg w ten sposób wynagradza szybko,mocno i bardzo takim cudnym stanem po latach #!$%@? mułem ? ¯\_(ツ)_/¯ Bo zdajesz sobie sprawe że wszystko w nadmiarze szkodzi zdrowiu , stałe pobudzanie układu nerwowego i #!$%@? dopaminy dzień w dzień odbija się skutkami nie tylko w mózgu, nie tylko w psychice ale w całym organiźmie bo to wszystko są hormony ziąąą . Słowo daję jak ogarniesz zbilansowaną dietę i ruszysz dupe z fotela + nofap 180 (HARD MODE) to inaczej będziesz gadał i inaczej będziesz się czuł, Sijaaaaaa.
#nofapchallenge