Wpis z mikrobloga

@Odyseusz9000: w 25 lat Niemcy z kraju całkowicie #!$%@? wojną i rozdartego na pół stały się znów gospodarczą potęgą. A kartoflisko po 25 latach nawet na unijnej kroplówce dalej jest kartofliskiem.

No właśnie porównuje i poza Czechami wszystkie sobie spokojnie wegetają na podobnym poziomie pouczepiane dotacji a ich praca w montowniach jest warta ok 50% wartości pracy białego człowieka.
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Tak jak mówiłem, gównoekonomista za dyche!

Niemcy podniosły się dzięki USA i planu marszala, USA w nich inwestowało bo graniczyli z ZSRR który chciał brnąć dalej na zachód więc wzmacniali niemcy które oczywiście były pod butem USA, oprócz kasy dostarczali im know how i dostęp do swojego rynku! Dzięki czemu niemcy mogły w szybkim tempie zdominować gospodarczo inne kraje zniszczone po wojnie mając praktycznie monopol przez kupę czasu więc szybko
A wliczyłeś w te 3% wszystkie zachodnie montownie i januszeksy eksportujące swoje gówno-wyroby do EU bez barier celnych?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: I ty mi mówisz że ja się nie znam na ekonomi? Co mam głupcze wliczać? Mówiłeś o dotacjach że Polska jest na unijnych dotacjach, dotacje to dotacje i wynoszą około 3% a zapomniałeś że sami płacimy składki a reszta to praca, więc na jakiej kroplówce? Ty jesteś głupi czy masz Downa? A
Pobierz Odyseusz9000 - > A wliczyłeś w te 3% wszystkie zachodnie montownie i januszeksy ekspo...
źródło: comment_lXuOfEhp4tvHLoqwp6j10rT1fCqW0Og8.jpg