Wpis z mikrobloga

@Odyseusz9000: Jak byś marudził że to jest w parytecie siły nabywczej (choć to najlepsza miara do porównania jakości i dobrobytu życia w danym kraju)

Różnice w PKB per capita (bieżące dolary) między Polską a Niemcami, Czechami na przestrzeni 27 lat (1990 - 2017).

Różnica między krajami na przestrzeni 1990 / 2017:
Niemcy bogatsze od Polski - 12,83 razy /
  • Odpowiedz
@Odyseusz9000: XDDDDD Zabolało rozjechanie twoich idiotycznych argumentów o planie Marshalla więc widzę że skupiamy się na elemencie w którym myślisz że się jeszcze całkowicie nie skompromitowałeś przemilczając powyższy?

I ta piana na pyszczku, wraz z ad persona w każdym zdaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę miał chwilę to i tu cię zaoram cumplu.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Skupiamy się na tym czego dotyczy temat czyli gospodarki Polski, nie będę cię jeszcze uczył historii i zajmował się pobocznymi sprawami. Czyli co dalej gównoargumenty kartoflaku? Tak myślałem, g---o się znasz na ekonomi i co najwyżej to sobie idź pole zaoraj na kartofle. Ty się skompromitowałeś całkowicie, zero meteorytyki zero danych, zwykłe patusiarskie trollowanie, masz tu czarno na białym gdzie jest Polska i jak się rozwija, odwaliłem robotę za ciebie, ale nawet za głupi jesteś żeby to przyswoić, Polska na kroplówce UE hahaha ty pajacu na sznureczkach. Skończyłem z tobą bo straciłem i tak za dużo czasu.

Albo jeszcze nie, jeszcze cię dojadę trochę na koniec:

Polska dogania azjatyckie tygrysy. Szóste tempo wzrostu na świecie
  • Odpowiedz
XD Piane z pyszczka wytrzyj misiu. Napisałem ze te twoje "argumenty" zaoram jak będe miał chwilkę podobnie jak twoją widzę historyczną, którą już zaorałem a która stoi na podobnym poziomie jak ta ekonomiczna.

W międzyczasie jak ci się nudzi to odnieś się do tego fragmentu który również dyplomatycznie przemilczałeś i stworzyłeś jakiegoś chochoła o dotacjach którego dzielnie obaliłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wliczyłeś w te 3% wszystkie
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: No i co tym udowodniłeś albo zaprzeczyłeś? Bo nie rozumiem cie? Coś się nie zgadza z tym co napisałem?

Tak patrzę na wykres i wszystko się zgadza, tylko potwierdzasz tym wykresem to co pisałem wyżej, równie dobrze mógłbym przykleić ten wykres do swoich tekstów które pisałem wyżej.

Ja przypuszczam jednak że najbardziej to nierozgarnięty jesteś ty xD
  • Odpowiedz