Wpis z mikrobloga

Drogi @kondek, dziękuję za fantastyczną #wykopoczta #wykopaka! Trafiłeś idealnie w mój gust! Tabaka? Ta konkretna pojawia się na wykopie dosyć często, jednak nigdy nie miałem okazji jej spróbować i właśnie się dowiedziałem dlaczego jest taka popularna :) Cukierki? Co prawda nie są to Mister Rony, ale też jedne z moich ulubionych. Pewnie ich nie będzie zanim skończę to pisać :D Pomarańcze? Zapalam światełka i zaczynamy świąteczny klimat. Książka? Cóż, nic nie odda tego lepiej jak fragment Twojego listu "...jako kibicowi stołecznego (L) klubu historia Powstania Warszawskiego z pewnością nie jest Ci obca...". Nie mogę się doczekać wiosny, kiedy z książką w plecaku będę przemierzał rowerem ulice Warszawy! Piwo? Własnej produkcji? Czegoś tak fajnego się nie spodziewałem :) paczka przeleżała kilka godzin w paczkomacie, więc muszę trochę odczekać, aby spróbować go zgodnie z opisanymi przez Ciebie wytycznymi :D (szkło, pokojowa temperatura i totalnie wolny wieczór). Mój ojciec to fanatyk piwa, więc zabiorę je do domu na święta i wtedy jak prosiłeś zdam dokładną relację i wrażenia pod tagiem #piwowarstwo.

Pierwszy raz brałem udział w wykopaczce i jestem mega zadowolony. Raz z tego co od Ciebie dostałem, a dwa ile radości sprawiało mi przygotowanie paczki dla drugiej osoby. Jeszcze raz dziękuję i Wesołych Świąt Cumplu!

PS. Srogo kwikłem jak zobaczyłem pietruszkę xDDD
Pobierz paparampam - Drogi @kondek, dziękuję za fantastyczną #wykopoczta #wykopaka! Trafiłeś ...
źródło: comment_GanzOP3JTNsV8Qv7IQsu5EpVWe6K4CXZ.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paparampam: bardzo się cieszę, że nie jesteś zawiedziony, bo mimo wszystko trochę się tego bałem xD gdzie zaopatrujesz się w tabaki, w centrum? Niech książka motywuje do zwiedzania Warszawy i aktywności fizycznej (ʘʘ) Sam właśnie zajadam się michalkami z paczki którą dostałem i zaraz biorę się za opis ʕʔ
Wesołych świąt!!