Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam tak skopaną wersje gry czy konsoli, że nie można w miarę optymalnie pograć? Kupiłem jakiś czas temu RDR2 na PS4 Slim i miałem częste spadki fps, w mieście to już wgl, samo Valentine miało problemy nie wspominając o Saint Denis więc stwierdziłem konsola też już dość zajechana to pokusiłem się i kupiłem wersje PRO, ale nawet na tej konsoli mam straszne spadki, czy to miasto, pociąg a nawet na pustym terenie (np. Blackwater) nawet zmiana rozdzielczości na 1080p nie pomaga, jedynie wyłączenie HDR w samej grze w pewnym stopniu daje rade, ale to jeszcze nie jest to co powinno być...

#ps4pro #rdr2
  • 9
@Nicky_Damage: Myślę, że 27 fps lekko (w terenie jak już pisałm) i jeszcze bym to zdzierżył, ale 25 lub mniej uważam nawet potrafi mnie nawiedzić, jadąc na koniu w Saint Denis, to często a nawet za każdym razem nie potrafię skręcić lub w porę się zatrzymać co skutkuje taranowaniem przechodniów i gonitwą przez stróżów prawa
Ja na slimce mam spadki ale chwilowe. W Saint Denis czy w Valentine w "centrum" jak jest dużo ludzi i np mgła. Ale nie sa to takie spadki żeby nie dało sie grać (taranowanie ludzi), raczej chwilowe doczytywanie szczegółów. Poza miastami nie mam spadków. HDR włączone.
@UlicznyMatador: Też bym tak chciał to bym nie marudził, nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje, na YT widziałem, że kilka osób ma podobny problem,ale żadnych rozwiązań. Nawet w nie których pomieszczeniach budynkach potrafią być mocne dropy albo gdy do obozu dojeżdżam czy poruszam się po obozie, specjalnie się przerzuciłem na „mocniejszą wersje konsoli” a tu taka kicha. (Może jak wcześniej pisałem, z przerzuceniem save z Slim jakieś ustawienia w