Wpis z mikrobloga

@majcherek: XD kuźwa co z tymi ludźmi jest? Mi poza miasto (35 km od marketu budowlanego) wieźli 2 płyty kartonowe gipsowe i zawołali 4 dych. Ale lepiej p-------ć się z tym gównem na dachu i jeszcze stwarzać zagrożenie.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że dostanie sensowny mandacik za brak mózgu.


@notedeagle: Tak, max 500 zł mandatu. Powinni jakoś zmienić prawo, że jeśli w wyniku wypadku ktoś ucierpi, to sprawca wypadku powinien mieć d------e jakąś sporą wielokrotność mandatu na rzecz ofiary.
  • Odpowiedz
@majcherek: XD kuźwa co z tymi ludźmi jest? Mi poza miasto (35 km od marketu budowlanego) wieźli 2 płyty kartonowe gipsowe i zawołali 4 dych. Ale lepiej p-------ć się z tym gównem na dachu i jeszcze stwarzać zagrożenie.


@chcialbys_miec_taki_nick: 40 zł to w cholere tanio, bo za taką kasę w Krakowie chyba żadna Castorama czy Obi chyba nie ruszy d--y, a mam do nich 2 km.

Jak masz duże auto, relingi czy co tam trzeba to po co zamawiać jakiś transport? Mam jechać, coś wybrać i zamiast wrzucić na samochód to sztucznie zamówić dostawę i czekać pod domem?
Ostatnie pół roku spędziłem na wykończeniu mieszkania, pod Obi, Castoramą i Ikeą byłem kilka-kilkanaście razy w tygodniu, masa załadowanych samochodów stamtąd odjeżdża i jakoś ludzie nie obrywają płytami w głowy, na chodnikach nie leżą kanapy,
  • Odpowiedz
jestem w stanie sobie wyobrazić plagę wyłudzeń na ofiarę.


@tapek: w tym wypadku wina jest ewidentna i raczej próżno się spodziewać fali osób rzucających się przed auta ze źle przymocowanymi płytami wiórowymi na dachu, w nadzei że podczas hamowania odczepią się one i zajebią im w tułów powodując bardzo lukratywne obrażenia xD
  • Odpowiedz