Wpis z mikrobloga

@Kontozalozonedlapostu:

po 1 - ludzie się zmieniają... dziś jestem zupełnie innym człowiekiem niż byłem 10 lat temu
po 2 - pomimo wielu różnych związków zawsze byłem ze sobą i z tymi kobietami szczery... wyobraź sobie, że można kogoś poznać bez oczekiwań a po kilku miesiącach zdać sobie sprawę, że do siebie nie pasujemy i się rozstać
po 3 - skoro kobieta sama siebie oszukuje, że "wyjdzie" coś co nie ma prawa
@Kontozalozonedlapostu:

wyobraź sobie jak to działa...

mam określone oczekiwania zarówno wobec wyglądu jak i charakteru kobiety
charakteru nie widać...

Wybieram więc kobiety kierując się jej(ich) wyglądem, w czasie poznawania się, cały czas jestem szczery wobec siebie oraz ich, chcę je poznać i zobaczyć dokąd nas to doprowadzi.
Po kilku tygodniach/miesiącach odkrywam coś co nie pozwala mi kontynuować tej znajomości.
Rozstajemy się a ja szukam kolejnej kobiety bo nie interesuje mnie związek
@Kontozalozonedlapostu:

kiedyś bardziej mnie pociągał sam wygląd
dziś zdecydowanie wolę związać się z kobietą z rewelacyjnym charakterem. Zresztą dziś uznaję dużo szerszy zakres urody...

Oczywiście ładna buzia jest ważna, oprócz tego szczupła sylwetka, wzrost minimum 170cm i piersi miseczka C, ważne jest również, aby była aktywna fizycznie i z kwestii dotyczących wyglądu to w zasadzie wszystko... dużo bardziej skupiam się dziś na charakterze kobiety...
istotne jest dla mnie to czy ma
@Arachnofob: Ja bym nie potrafił zagadać. Często na tinderze napiszę cześć ona też i mam pustkę co pisać dalej. Ona ma fotki ze widać tylko twarz a do opisu nie da się odniesc bo go nie ma :p
@Reyman9: no właśnie na tinderze jak nie ma opisu to ja to odbieram jako "jestem tak nudna i głupia, że nie potrafię nawet jednego zdania na własny temat wymyślić" więc pytam zawsze wprost czy uroda to jej jedyny walor czy może może mi coś ciekawego powiedzieć o sobie

jak się obrazi - trudno, niech #!$%@? i czeka na spermiarzy
jak się nie obrazi - możemy zacząć rozmowę