Wpis z mikrobloga

  • 91
Mój szef (Janusz w pełnym tego słowa znaczeniu, no i Janusz ma na imie) takie inby odwala dzis ze szok. Godzina 9 zero zero. Spie sobie smacznie myśląc o tym ze dzis wspaniały dzien a ja mam wolne i sobie odpoczne. Otóz coorva nie, 9.0 jeden telefon , Janusz dzwoni i mówi że pod kinem ( no bo w kinie pracuje) stoi grupka na bajke a on sobie zapomniał!! I nie ma go teraz w miescie i czesc i nara xD, Oczywiscie dzis mam wolne i nie moja zmiana ale do mnie dzwoni bo ja jedyny jestem ogarniety jako tako i zjawie sie szybko na miejscu...))¯_(ツ)_/¯. Wsiadam w samochod i 9.13 jestem w kinie, gnojki juz czekają całe 15 minut podobno. Gadka szmatka puszczamy film i nara. Czekam na janusha do 11 bo o tej porze idzie kolejny film. " Jak o 11 nie pojdzie bo kto przychodzi tak wczesnie hehe na bajke hehe to zamknij i idz do domu" Otóz #!$%@? nie, 10.45 a tu kolejna grupa jeb sie wbija do kina, se myśle co to #!$%@? (°° , sprawdzam czy byly zapisy na taka godzine i oczywiscie ze nie :D zapisów nie ma ale grupa ma juz bilety zapłacone XD. I teraz tu siedze i gnije i czekam na janusha az sie pojawi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Komunikacja w miejscu pracy lvl99999, ale cóz dorywać cóz robić. A miałem iśc na siłownie :(.

#heheszki #gownowpis #januszebiznesu #nosaczsundajski
  • 30
  • Odpowiedz
Nie to tez nie jest tak, Gosc mi bardzo na reke idzie i kiedy potrzebuje mam wolne bez gadania


@Ashi12: no chyba że zadzwoni że masz przyjść bo zapomniał (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@suluf no i to sa takie rzeczy w ktorych staram sie isc na reke, bo zawsze sie pyta czy dam rade i ze przeprasza (σ ͜ʖσ) moj szef to janusz ale tylko z imienia hihi.
  • Odpowiedz
@Ashi12: on do ciebie nie dzwoni dlatego że „jestes ogarnięty” tylko dlatego, że jesteś pieskiem na każde zawołanie i nie narzekasz. Poćwicz troche asertywność bo marnie skończysz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@terwer358 co za pieprzenie xD, dobra ten gownowpis to prawdziwy gownowpis ale dzieki za rade wykopowi mistrzowie asertywnosci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Idz na reke szefowi gdy on idzie tobie = pocwicz asertywnosc. Wiem ze to Polska i moze u was w okolicy bycie #!$%@? dla dobrych osób to norma, otóz u mnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@biegne_bo_nogi_bolom hm, nie mam problemu z odebraniem i powiedzeniem ze niemoge bo mam co innego do roboty , akurat nie miałem wiec podjechałem, dzieki temu jak potem bedzie jakis alarm to powiem, ze musze wyjsc i nie ma tematu. ʕʔ
  • Odpowiedz
Otóz coorva nie, 9.0 jeden telefon , Janusz dzwoni i mówi że pod kinem ( no bo w kinie pracuje) stoi grupka na bajke a on sobie zapomniał!! I nie ma go teraz w miescie i czesc i nara xD


@Ashi12: Było odpowiedzieć że nie możesz bo masz spanko i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz