Wpis z mikrobloga

Mój szef (Janusz w pełnym tego słowa znaczeniu, no i Janusz ma na imie) takie inby odwala dzis ze szok. Godzina 9 zero zero. Spie sobie smacznie myśląc o tym ze dzis wspaniały dzien a ja mam wolne i sobie odpoczne. Otóz coorva nie, 9.0 jeden telefon , Janusz dzwoni i mówi że pod kinem ( no bo w kinie pracuje) stoi grupka na bajke a on sobie zapomniał!! I nie ma go teraz w miescie i czesc i nara xD, Oczywiscie dzis mam wolne i nie moja zmiana ale do mnie dzwoni bo ja jedyny jestem ogarniety jako tako i zjawie sie szybko na miejscu...))¯_(ツ)_/¯. Wsiadam w samochod i 9.13 jestem w kinie, gnojki juz czekają całe 15 minut podobno. Gadka szmatka puszczamy film i nara. Czekam na janusha do 11 bo o tej porze idzie kolejny film. " Jak o 11 nie pojdzie bo kto przychodzi tak wczesnie hehe na bajke hehe to zamknij i idz do domu" Otóz #!$%@? nie, 10.45 a tu kolejna grupa jeb sie wbija do kina, se myśle co to #!$%@? (°° , sprawdzam czy byly zapisy na taka godzine i oczywiscie ze nie :D zapisów nie ma ale grupa ma juz bilety zapłacone XD. I teraz tu siedze i gnije i czekam na janusha az sie pojawi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Komunikacja w miejscu pracy lvl99999, ale cóz dorywać cóz robić. A miałem iśc na siłownie :(.

#heheszki #gownowpis #januszebiznesu #nosaczsundajski
  • 30
kolejny xd, naucz sie czytac potem atakuj ()


@Ashi12:

nie mam problemu z odebraniem i powiedzeniem ze niemoge bo mam co innego do roboty , akurat nie miałem wiec podjechałem

A miałem iśc na siłownie.
i mówi że pod kinem ( no bo w kinie pracuje) stoi grupka na bajke a on sobie zapomniał!! I nie ma go teraz w miescie i czesc i nara xD, Oczywiscie dzis mam wolne i nie moja zmiana ale do mnie dzwoni bo ja jedyny jestem ogarniety jako tako i zjawie sie szybko na miejscu...))¯(ツ)/¯. Wsiadam w samochod i 9.13 jestem w kinie, gnojki juz czekają całe 15 minut