Wpis z mikrobloga

  • 1
@stulejka-z-przerzutami chłopie to nie 15 letni wóz żebym plakała po dzwonie, że co teraz będzie. Po 30 minutach pojechała laweta a 10 minut później
podstawili mi drugie auto. To jest ta różnica między byciem biednym a normalnym. Ty dzwonisz po znajomych żeby taniej i martwisz sie czy bocian da ci 300zl pozyczki na lawete kiedy ja nie martwie sie o nic.
  • Odpowiedz
@Kokardka_88 Ale dlaczego wszystkich dookoła wyzywasz od biedaków bo jeżdżą 10 czy tam 15-letnimi autami i na okrągło podkreślasz że jeździsz nowym samochodem? Uważasz się za lepszą bo jeździsz nowym autem z salonu?
  • Odpowiedz
serio jezdzisz yarisem/i30


@laminio: a co ma, BMW 5 kupić żeby szukać miejsca pół godziny w mieście? Yaris jako drugie auto do miasta jest ideolo. Jeszcze hybryda to się na przywileje można załapać
  • Odpowiedz
@flito: Miejsca? sorki ale sam nie uwazam sie za bogacza a nie szukam miejsca bo parkuje w garazach/parkingach strzeżonych rzadko jest tak zebym parkował na miescie chyba ze jest to ostatecznosc a mieszkam w Warszawie.
  • Odpowiedz
@Kokardka_88: szukasz atencji na wykopie bo mialas stluczke przy max 30 km/h bo przy 60 inaczej by to wszystko wygladalo ( miałem osobiscie ) ze swojej winy? Samochód faktycznie zmień bo yaris to jest akurat gowno nie samochód
  • Odpowiedz
@laminio: Dlatego każdy ma jakieś swoje potrzeby, i każde auto jest do innych zadań.

Yaris jako drugie auto dla różowego, co by można było na fitness albo manicure podjechać czy kawke z psiapsiułami jest idealny

Natomiast jako PIERWSZE auto yarisa sobie nie wyobrażam
  • Odpowiedz
Waszym szczytem jest kupno kawalerki w bloku z płyty z kredytem na 30 lat


@Kokardka_88: hahaha, widzisz... Tak się składa, że oceniasz a gówno wiesz. Jakbyś przejrzała moje wpisy to byś się dowiedziała, że parę miesięcy temu też odebrałem nowe auto z salonu (strzelam - jakieś 1,5x droższe niż yaris, więc też szału nie ma), a z innych wpisów wywnioskowałabyś że mieszkam jednak w domu a nie mieszkaniu i też wiedziałabyś, że nie na kredyt...
Ale przecież Ty masz yarisa, jesteś najbogatsza, co pokazujesz w każdym swoim komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nie myl Viledy
  • Odpowiedz
mi się kompletnie nic nie stało żadnego zadrapania przy uderzeniu przy szybkości ok 70 km/h.


@Hydrargyrum80: z tego co widzę do uderzyłeś książkowo jak do testów euro NCAP
  • Odpowiedz
Mój żedanometr #!$%@?ł poza skalę. Miało być o wypadku a po kilku postach ... że mnie stać bieda umysłowa motzno. Już wszyscy wiemy że cię stać, że masz niebieskiego i że ci kupi nowe i że masz dom 200m2. Może to na wykopkach mieszkających w blokach robi wrażenie ale dom 200m2 to szału nie ma dupy nie urywa.
  • Odpowiedz
@Kokardka_88: Dlatego twierdzisz że cokolwiek takiego robię? Ja mam assistance a nawet jeśli nie miałabym, to zazwyczaj mam 300 pln w kieszeni na lawetę czy inne wypadki.

Właśnie dlatego uważam, że jesteś trollem. Serio, można mieć 12 letni samochód i AC :)
  • Odpowiedz
Punto dostało zero gwiazdek, pomimo że jak na auto swojej klasy 'rozbija' się całkiem przyzwoicie


@husky83: Ochronę dorosłych pasażerów, dzieci i pieszych oceniono na dwie gwiazdki. No przyzwoicie w #!$%@?.
  • Odpowiedz