Wpis z mikrobloga

@Czarny_Sezam: nie tu nic ciekawego niestety, chyba nawety lepszy oryginał, ten z filtrami wygląda jak robione kiepską komórką przy słabym oświetleniu.. wiesz to by wygladało fajnie gdyby to było zdjecie makro - duże zblizenie z głębią ostrości.. teraz to tylko zjdęcie ufajdanego commodore w słabym oświetleniu i nic wiecej :) raczej wygląda na szybą fotkę zeby opchnac na allegro..
@Czarny_Sezam: Najważniejsze pytanie - jakie jest założenie tego projektu? Jeśli chodzi o to, że chcesz nim opowiedzieć o jakichś ważnych dla Ciebie przedmiotach, to sposobów na to jest naprawdę sporo. Można rozważyć to, co pisze kolega @Kopytko1 i pójść w kierunku makrofotografii, przy czym dobrze by było pobawić się trochę światłem. Oświetlenie wbudowaną lampą w ciemnym pomieszczeniu nie jest zbyt atrakcyjne.
@SP_Alfa_Kilo: założenie projektu?
Cóż, chcę przedstawić biurko i znajdujące się na nim przedmioty zarówno razem jako jedną całość; i także osobno jako... no cóż, osobne elementy. Stąd tytuł "Mój Mikrokosmos" - chcę niejako przedstawić rzeczone biurko i przedmioty jako mikrowszechświat.