Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidziałem kilka miesięcy temu, tag #gimboateizm na wypok.pl to była wakacyjna przygoda małej grupki gimbusów. Zaczęły się kartkówki z pszyry pod koniec września, wjechały pierwsze luje do dziennika w październiku i słomiany zapał się skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podwójnie leję ze wszystkich którzy twierdzili że się mylę i tak nie będzie.

Pokrzyczeli, pojęczeli i po rewolucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #religia #katolicyzm #4konserwy #neuropa
przesympatyczny_pan - Tak jak przewidziałem kilka miesięcy temu, tag #gimboateizm na ...

źródło: comment_0yQQysIwnNsydsE8fKa1xOraSqYzZMS2.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: ta, przewidziałeś wrzesień a nie spadek aktywności w ogóle - gdzie prawie każdy tag taki ma. Trochę ci zeszło do grudnia z chwaleniem się. Miał być wrzesień, październik i listopad jako POCZĄTEK roku szkolnego a wyszedł grudzień, który jest i tak w cholerę większy niż pierwsze 6 miesięcy. Prawdopodobnie rok do roku styczeń i reszta bedzie wieksza niz wcześniej.

Ale teza, że bekazkatoli to gimboateizm, który tylko w wakacje się
  • Odpowiedz
@iAmTS: Pisałem, cytuję, niecierpliwie czekam do października kiedy kartkówki zaczną się już na poważnie oraz czekam na dalsze publikacje popularności tagów we wrześniu, październiku i listopadzie . Trend spadkowy zaczął się już w październiku, więc myślę że zasługuję sobie na przyznanie racji w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz