Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidziałem kilka miesięcy temu, tag #gimboateizm na wypok.pl to była wakacyjna przygoda małej grupki gimbusów. Zaczęły się kartkówki z pszyry pod koniec września, wjechały pierwsze luje do dziennika w październiku i słomiany zapał się skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podwójnie leję ze wszystkich którzy twierdzili że się mylę i tak nie będzie.

Pokrzyczeli, pojęczeli i po rewolucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #religia #katolicyzm #4konserwy #neuropa
przesympatyczny_pan - Tak jak przewidziałem kilka miesięcy temu, tag #gimboateizm na ...

źródło: comment_0yQQysIwnNsydsE8fKa1xOraSqYzZMS2.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przesympatyczny_pan: okay, mój błąd, nie przeczytałem całego posta z przed czterech miesięcy i myślałem, że chodzi o wszystkie tagi ateistyczne. Co nie zmienia faktu, że występuje tylko korelacja, musisz jeszcze udowodnić związek przyczynowo-skutkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Czerwiec i Lipiec też powinny mieć wzrost gdyby za wpisy były odpowiedzialne wakacje i nadmiar wolnego czasu osób w wieku szkolnym. Tak się jednak nie stało - czynnik wpływający na to jest inny.
  • Odpowiedz
@gzres: Wszystko się zgadza biorąc pod uwagę to co pisałem kilka miesięcy temu - że we wrześniu będzie w szkole luz, że kartkówki z pszyry zostaną odzwierciedlone w statystykach z października, a w listopadzie nie będzie już czasu na śmieszne tagi.
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Lepiej uświadamiać innych przez 3 miesiące niż przez cały rok być debilem wierzącym w nieistniejącego dziadka w chmurze oraz panów w sukienkach lubiących dzieci, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz